Skocz do zawartości

bojownik i co jeszcze??


Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli uwielbiasz bojowniki, to ja na twoim miejscu zrobiłabym gęsto zarośnięte akwa i dałabym tylko harem bojownika (1 samiec i 2-3 samice) a na dno krewetki (jak lubisz) lub kiryski lub otoski. Do tego litrażu nadają się też gupiki, zmienniaki plamiste, prętniki karłowate, drobniczki, ale w połączeniu z bojownikiem nie bardzo bym je widziała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiryski mogą być... wszystko zalezy od temperamentu bojka. Mój bojek żyje sobie w aqwa 450l i jest z gupikami, mieczykami, danio itd. i nic im nie robi. jak bedziesz kupowała bojka, to najlepiej z takiego sklepu gdzie trzymają je w akwariach z normalnymi rybami, a nie w kubkach. Rybki z kubków są najczęściej bardziej agresywne...

 

P.S.

Na upartego mogły by być też Cierniooczki. powinny być w 50l, ale w sumie 5l w tą czy w tamtą to mała różnica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałam 1 samca 3 samice bojownika z gupikami w 70l po pewnym czacie bojownik zaczą pływać za gupikami i obgryzać im ogony więc nie radzę z gupikami. Moja koleżanka ma bojka z 10 neonami i wygląda super akwarium jest z tyłu gęsto obsadzone roślinkami a z przodu miejsce do pływania :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...