Skocz do zawartości

Obsada akwarium 100l


Sony
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam prośbe..Moze ktoś napisac mi liste rybek do akwarium 100L? Chodzi mi o jakies ladne,kolorowe i przyjazne rybki ktore nie beda sie nawzajem zabijay itp. Ale wazne dlamnie jest tez to zeby byle latwe w hodowli...niby mam akwarium kolo 7lat ale brat sie zawsze zajmowal a teraz wyjechal i ja chcem sie tym zajac.Do akwarium mam grzalki.papki itp wiec chodzi mi tylko o rybki.Z gory dzieki za info i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w dobrze zaopatrzonym tak ,ale drogie są skurczybyki...

za to na długo starczają ;)

 

neonek zależy jakich są do wyboru:

 

-neon innesa - małe ,najpopularniejsze ,mają niskie wymagania ,trudno rozmnożyć w warunkach domowych

-neon czerwony - takie większe innesa ,kolory "bardziej widoczne" ale bardziej wymagające

-neon czarny - zapewne Cie nie zainteresuje ,kolorystyka wynika z nazwy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok wielkie dzieki za profesjonalna pomoc. Wogole strasznie podoba mi to forum bede tu ciagle zagladal bo wszystkiego mozna sie dowiedziec :D i widac ze sa osoby KTORE SIE BARDZO DOBRZE ZNAJA jak ty i chetnie pomagaja.Jeszcze raz dzieki 3m sie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

albo molinezje albo mieczyki , dla obu gatunków za ciasno . Zastanów sie co będziesz robić z małym , gdyż te ryby mnożą się na potęgę , przydała by się jakaś ekipa sprzątająca na dno czyli stado kirysów, mieczyki trzyma się w haremach, 1 molinezja to też za mało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...