Jump to content

Siwy

Użytkownik
 • Content count

  47
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0

About Siwy

 • Rank
  Małomówny
 1. Siwy

  BW

  Czekam na dalsze podpowiedzi mozecie podawac ogolne obsady do stówy
 2. Siwy

  BW

  Witam dostalem niedawno akwarium 105 litrowe i zamierzam cos z nim zrobic zamierzam zrobic w nim Czarne wody Jakie mam do was pytania Jaka obsada bedzie najlepsza czy moga byc tam jakies rosliny i jakie musi byc tam oswietlenie
 3. Cześć wszystkim Mam pytanie czy w takim akwarium jak 70x50x35 mogą być skalary i kiryski????
 4. Siwy

  Akwarium 60L

  ja bym tam wrzucil jeszcze z 10 rekinów i z 3 walenie i jeszcze z 2 foki Mod:a ja zaraz ci wrzucę kolejne ostrzeżenie
 5. Najlepiej to wrzuć tam wieloryba i ze 2 żarłacze białe mod:jak masz sobie nabijać posty to nie w tym dziale. Widać to co piszę do użytkowników nie ma echa w tym co użytkownicy robią z forum. Dostajesz ostrzeżenie za OT. Może się w końcu nauczycie.
 6. Siwy

  Co do 150-160l?

  A nie chcesz czasami jakiś pielęgnic np meeka miodowe lub Malawi pysie;)) Ale neonki tez fajnie by było do tego np te kiryski Otoski możliwe tez jakieś krewetki i gitara;))
 7. Siwy

  Prosze o rade..

  Na moje to akwa przerybione chociaż też chce trzymać pyszczaki z innymi;)) No do tych rybek nie dodawał bym już nic A jaki masz wystrój? mod: pyszczaki to gatunki endemiczne, potrzebujące określonych parametrów wody. Ze względu na swoją endemiczność są rybami SILNIE terytorialnymi, więc nie nadają się do trzymania z innymi rybami. Dobra rada - odpuścić sobie takie manewry. Temat zamykam żeby przypadkiem jakiemuś początkującemu do łba nie strzeliło sobie wziąć do serca to co powyżej jest napisane. do autora postu - zmień podpis bo wychodzi na to, że nie pokrywa się z rzeczywistością
 8. Siwy

  pielęgnice w 112L

  Ramireza Agasiza Akara z Maroni Mekka Miodowa Kakadu
 9. A wiec 4x skalar 6x kirysek panda 3x pielęgniczka ramireza 2+1 6x otosek I myśle że styka
 10. Siwy

  53L obsada

  To jest bardzo dobra obsada!!!!
 11. Siwy

  200l- co dodać?

  Paletki Skalary (ale słyszałem że się kłócą z mieczami)
 12. Siwy

  112l - nowa obsada

  Weście mnie nie rozśmieszajcie co to a różnica czy pyszczaki masz w 100l czy w 200 to jedno i to samo może lepiej dla własnego oka To jest tylko teoretyka I tak te ryby nigdy nie były w jeziorze Malawi Więc nie znają tej przestrzeni!!!!
 13. Siwy

  Obsada akwarium 210l

  6x akara z maroni 10x kirysek panda 6x Otoski 3x ramireza 2+1 i np 20x neon innesa 15x razbora klinowa 15x brzanka sumatrzańska lub mszysta Oczywiście wybież jedną opcje z tych 3 powyższych!!!!
 14. Siwy

  akwarium 410l

  Jak na taki litraż to -Piranie -pawiookie -sumy rekinie
 15. Siwy

  25L - obsada

  a krewetki bez filtracji???
×