Skocz do zawartości

[Do moderacji] Poziom forum i sb.


Atreyu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Z chwilowego braku moderatorów na forum postanowiłem założyć ten temat.

Taki poziom wypowiedzi często się zdarza na forum?

Szczególnie chciałem zauważyć cytat pana skorpiona

"idź do moderacji może Ci laskę strzelą" + reszta ,zapraszam do czytania.

No i przyszedłem ,ale w zupełnie innej sprawie ,nie pozwolę się obrażać na forum.

Zarówno panu skorpionowi jak i temu panu od THC.

 

http://pl.wiktionary.org/wiki/g%C3%B3wniarz

 

I uwaga ,jeśli słowo zaj... jest wulgaryzmem ,użycie do kogoś ty gówniarzu też.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ani razu nie nazwałem cię ani gówniarzem ,anie tym bardziej głupkiem.

co bierzesz/bakasz/ćpasz to twoja sprawa ,moją prywatną opinie o tym wszystkim znasz dobrze ,nie obrażam Cię przez to jaki jesteś i jak się zachowujesz.

 

 

Swoje zdanie o thc mogę mieć ,tak samo jak mogę mieć własną opinię na każdy inny temat. To forum. Służy do wymiany poglądów i nie każda rozmowa na nim tyczy się stricte akwarystyki. Gdybyś miał w sygnaturce "patrzcie tnę sie" zapewne też miałbym niepochlebne nastawienie o tym co robisz ,ale to twoja sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Zachowujecie się jak dzieci :D , nie macie PW ( prywatna wiadomość ) ? Scorpion dostał bana i już go nie ma , więc temat zamknięty . Za słowo na " z.." już nie jeden dostał ostrzeżenie i albo to przemilczał albo było pisane pw do moda który je dał . Co do "gówniarza" to wyjaśnijcie to sobie sami , bo jak na razie to obydwaj się tak zachowujecie !! I żeby zaraz nie było , powiedziałem że się tak zachowujecie , nie nazwałem was tak :mrgreen: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ani razu nie nazwałem cię ani gówniarzem ,anie tym bardziej głupkiem.

co bierzesz/bakasz/ćpasz to twoja sprawa ,moją prywatną opinie o tym wszystkim znasz dobrze ,nie obrażam Cię przez to jaki jesteś i jak się zachowujesz.

 

 

Swoje zdanie o thc mogę mieć ,tak samo jak mogę mieć własną opinię na każdy inny temat. To forum. Służy do wymiany poglądów i nie każda rozmowa na nim tyczy się stricte akwarystyki. Gdybyś miał w sygnaturce "patrzcie tnę sie" zapewne też miałbym niepochlebne nastawienie o tym co robisz ,ale to twoja sprawa.

to jest forum o akwarystyce

czy ja kiedyś powiedziałem że masz "gejowska arafatke" albo że "wyglądasz jak gej" a ty się czepiasz mojego nicku i podpisu chociaż nie masz zielonego pojęcia czy pale czy nie pale

przecież to forum i podobno mogę wyrazić swoją opinie ;) ale tego nie zrobiłem a ty tak

ale to twoja sprawa.

no właśnie więc po co się ścierasz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O losie... Kolejny temat perpetuum mobile bez sensu. :roll: No ludzie, bierzcie przyklad z takich tematow i nie zakladajcie wiecej.. Nie ponizaajcie sie, prosze... :|

Moderatorzy, zablokujcie te rozmowe, ktora sie nigdy nie skonczy albo usuncie temat. :|

no oczywiście popieram zamknięcie.

tylko nie chce nikomu pozwolić się obrażać.

temat założony po to żeby zwrócić uwagę na sprawę ,jeśli kogoś obraziłem ,źle zrobiłem ,mogę ponieść konsekwencje ,proszę mi wlepić ostrzeżenie ,ale to niech działa w obie strony.

 

ed: panie od thc, jeśli nie masz z tą substancją nic do czynienia to zwracam honor ,mogę nawet przeprosić ,ale wtedy zarówno reakcja jak i teksty w stylu co palisz to twoja sprawa jak i sygnaturka i reszta nie mają sensu.

Jeśli masz coś do mojej arafatki to twój problem.

A forum nie jest tylko o akwarystyce.

Rozmowy o wszystkim i o niczym

Tutaj można porozmawiać o wszystkim, podzielić się opiniami na tematy społeczne, polityczne, religijne, obyczajowe, a także prywatne.

 

Uwagi o serwisie

Jeżeli masz jakieś uwagi, podziel się nimi.

a idąc dalej tropem "gejowskiej arafatki" mogę powiedzieć powiedzieć po twoim zdjęciu na forum że "wyglądasz jak gej" ,ale to by Cie obraziło ,widzisz różnice między obrażeniem a innym poglądem?

i gdzie napisałem że to moje zdjęcie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ed: panie od thc, jeśli nie masz z tą substancją nic do czynienia to zwracam honor ,mogę nawet przeprosić ,ale wtedy zarówno reakcja jak i teksty w stylu co palisz to twoja sprawa jak i sygnaturka i reszta nie mają sensu.

to jest moja prywatna sprawa

Jeśli masz coś do mojej arafatki to twój problem.

broń Boże to był tylko przykład

A forum nie jest tylko o akwarystyce.

 

Rozmowy o wszystkim i o niczym

Tutaj można porozmawiać o wszystkim, podzielić się opiniami na tematy społeczne, polityczne, religijne, obyczajowe, a także prywatne.

 

Uwagi o serwisie

Jeżeli masz jakieś uwagi, podziel się nimi.

tak ale nawet tam nie należy robić osobistych docinek dotyczących nicku czy czegokolwiek bo nie wypada ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

docinki takie same jak w stylu na forum i z pw żebym tyle nie pisał i nie udzielał się na forum ,a to moja prywatna sprawa ,tak samo ...

 

dobra nie nabijajmy już tu postów.

nie chce dostawać ostrzeżeń za niepotrzebne dyskusje

dalszą rozmowę przenieśmy na pw .jeśli chcesz ją ciągnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...