Skocz do zawartości

Zakładam nowe akwarium


Rekomendowane odpowiedzi

po 10 latach przerwy, wiec jak bym był poczetkujący

 

mam pytanie

we wszyskich cennikach podawane ceny akwariów z szafka

sa znacznie tansze niż w sklepach w ktorych byłem

 

ostanio znalazlem zestaw 150 litrów + szafka+ filtr 2000 zl

 

reasumując

 

gdzie radzicie w warszawie kupić akwarium?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chciałbym się wtrącać w kompetencje moderatorów ale mam dwie uwagi...

Zamykając każdy temat, zwłaszcza osoby która napisała pierwszy post na tym forum doprowadzimy do tego, że nikt nowy się tu nie odezwie (chyba że o to chodzi). Rozumiem, że jest regulamin itd. ale takie postępowanie nie działa raczej wychowawczo a wywołuje zniechęcenie.

Po drugie subiektywne odczucia nie powinny być jedynym kryterium oceny sensu czyjejś wypowiedzi. Mogę zrozumieć, że mieszkając w Z.G. można mieć głęboko w d... gdzie można coś kupić w innym mieście ale to nie znaczy, że pytanie jest dziwne. Wydawało mi się, ze forum jest miejscem gdzie użytkownicy wymieniają się własnymi uwagami i doświadczeniami na różne tematy a to czasem jest dużo ważniejsze od suchej notatki w necie. Rozumiem, że dziesiątki debilnych i powtarzających się nowych wątków wywołują jednoznaczne emocje ale nie można wszystkiego załatwiać w ten sam sposób.

Proszę nie traktować tej przydługiej wypowiedzi jako jakikolwiek atak personalny tylko jako moje własne przemyślenia w tej sprawie ;)

 

http://www.tropicalfish.istore.pl/sklep ... 17766.html

Jeśli chodzi o same zbiorniki myślę, że ten sklep jest konkurencyjny, co do szafek i pokryw warto poszukać też gdzie indziej. Towar można kupić oczywiście na miejscu, nie koniecznie przez sklep internetowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś z modów ma chyba złe dni heheh , dobrze że to nie ja ;) Oczywiście zgadzam się z Jano i szczerze nie wiem kto z modów szaleje :P To jest powiedzmy sobie luźne forum, z dużą ilością dzieciaków, ja wolę pomóc i odpowiedzieć niż zamykać, oczywiście nie rozmawiamy o totalnie głupich tematach, albo totalnym lenistwie pytającego. Oczywiście jest regulamin i jeżeli ,usunięcie czy zamknięcie jest z nim zgodne , to w sumie nie można mieć do nikogo pretensji, każdy mod trzyma inaczej nacisk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z tym, że moderatorzy za szybko zamykają. Chciała bym się cos zapytać, a tu Bach już zamknięte. Dużo tematów jest pozamykane i musze stwarzać nowe tematy a mogła bym się zapytać już w istniejącym temacie, ale nie da rady bo zamknięte. Bez sensu robicie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...