Skocz do zawartości

[70L] ogólne


szymki
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Szymki bez obrazy, ale masz taki koktajl w akwarium, że aż strach pomyśleć jakie możesz mieć parametry wody :shock:

Wyjmij koniecznie z wody ceramikę.

I jeszcze jedno pytanie... gdzie ty masz oświetlenie?

 

podaj w pierwszym poście osprzęt.

 

 

łoj i muszle też mast goł...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ozdoby i dekoracje:

- kapsel od piwa

- resorak

- muszelki po winniczkach

- dachówki

- zamek

- kokos

- grzałka

- filtr

 

Jeszcze wychodzę z szoku :shock:szymki mam nadzieję, że to spóźniony żart na prima aprilis... Jeśli nie, proszę poczytaj trochę i zrób porządek ze swoim akwa bo tylko katujesz te biedne rybki :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szymki bez obrazy,

wcale się nie zamierzam obrażać, wręcz przeciwnie czym gorsze opinie tym bardziej wiem że muszę włożyć więcej pracy w akwarium. :oops:

Jeżeli chodzi o resoraka, kapsel i muszle to są w baniaku już ze 2 lata i nigdy nie miałem problemów z rybkami. Ale skoro mówicie zgodnie że nie powinno ich tam być to obiecuję że się tym zajmę :!:

Oświetlenie chyba jest w porządku tylko na zdjęciu tego nie widać, ale rośliny rosną jak głupie.

Aha to nie są dachówki :P

Wracając do obsady to wiem że zbrojniki, kiryśnik itp będą za duże to tego akwarium, ale na razie są malutkie bo stare olbrzymy oddałem koledze, a te niebawem przeniosę do akwarium 300l.

 

dziękuje za pomoc, niedługo wkleję zdjęcia po niewielkim przemeblowaniu :D

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szymki bez obrazy,

wcale się nie zamierzam obrażać, wręcz przeciwnie czym gorsze opinie tym bardziej wiem że muszę włożyć więcej pracy w akwarium. :oops:

Jeżeli chodzi o resoraka, kapsel i muszle to są w baniaku już ze 2 lata i nigdy nie miałem problemów z rybkami. Ale skoro mówicie zgodnie że nie powinno ich tam być to obiecuję że się tym zajmę :!:

Oświetlenie chyba jest w porządku tylko na zdjęciu tego nie widać, ale rośliny rosną jak głupie.

Aha to nie są dachówki :P

Wracając do obsady to wiem że zbrojniki, kiryśnik itp będą za duże to tego akwarium, ale na razie są malutkie bo stare olbrzymy oddałem koledze, a te niebawem przeniosę do akwarium 300l.

 

dziękuje za pomoc, niedługo wkleję zdjęcia po niewielkim przemeblowaniu :D

pozdr

niewielkim??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szymki leć do sklepu, zrób zakupy i jak najszybciej zajmij się akwarium. bo to jest masakra jakaś. przykro mi na to patrzeć. tylko nie odbierz mojej wypowiedzi jako strzał w twoją stronę. właśnie bardziej jako mobilizację. masz kilka ładnych akwariów w galerii, poszperaj w necie i zobacz jak można ładnie urządzić akwarium. i jak najszybciej pozbądź się rybek. no i tych wszystkich miernych ozdobników - zatruwaczy.

 

czekam na rozwój wydarzeń ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

szymki leć do sklepu, zrób zakupy

ale jakie zakupy :?: poproszę jaśniej :oops:

 

No więc mogłbyś kupic sobie jakiś korzeń i/lub skorupe kokosa. Do tego jakiś mech, co da Ci ładne, naturalne i bezpieczne ozdoby do akwarium. Możesz dokupić też trochę roślinek i wymienić podłoże na jednolite.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...