Jump to content

Podstawa pod tło


Recommended Posts

witam chciałbym sie was poradzic co mógłbym dac jako podstawe pod tło z łupka fillitowego,czytałem o pleksi i o pcv lecz niestety w moim miescie jest to strasznie drogie i nie bardzo takie jakie bym chcial moze znacie cos zeby to zastapic czyms,albo sami posiadacie jakis kawalek pleksi lub pcv chętnie odkupie za rozsadna cene.:)

Link to comment
Share on other sites

Ale o jaką podstawę Ci chodzi? Zamierzasz do tego przyklejać silikonem czy czymś te łupki, czy masz na myśli zrobienie czegoś w kształcie litery L i o tą dolną część ci chodzi? Napisz jeszcze jakie wymiary by cię interesowały. Bez tych wszystkich informacji, mogę napisać ci bardzo ogólnie, że możesz wsadzić do akwa styropian. Jest bezpieczny tylko problemem jest to, że wypływa ;) Piszesz też, że u ciebie pleksi i pcv są drogie. Możesz napisać w jakich dokładnie cenach?

Link to comment
Share on other sites

Tak zamierzam na silikon to przykleic i zalezy mi zeby to wszystko bylo jak najciensze ale mocne zarazem,i to ma byc jedna plyta calosciowo chce je zrobic a cena cienkiej pleksi 5mm to jest okolo 50 zl a wymiar potrzeba mi 80 cm na 50.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Administrator

dobry byłby Corian, ale to pewnie za drogi interes...

:D rausolid i tym pochodne troszkę drogo wyjdą,chociaż skład antybakteryjny konglomeratów też ma swoje plusy :D

 

A na poważnie to poszukaj może ktoś ze znajomych miał sklep lub coś w tym stylu.Czasami zostają im stare reklamy itp.one są bardzo często ze spienionego pcv.

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Create New...