Skocz do zawartości

krewetki


Dexter1975
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

na wstępie wyjaśnię, że jeśli chodzi o krewetki jestem nowy :D (mam je jakieś 2-3 tygodnie ok 15-20 szt, małe do 1,5 cm wygląda, że czerwone :lol: ). Parę dni temu zauważyłem małe (ok 0,3-0,7 mm) białe robaczki na ściankach szklanki z krewetkami :eek: , sposób ich poruszania się wskazuje, ze mogą to być małe krewetki :icon_e_biggrin: (bardzo naukowe podejście). Te co mam to chyba są RED CHERRY z tego co się dowiedziałem to rozmnażają się w akwarium. Moje pytanie to jak wyglądają larwy krewetek ;-) ? Nie chcę się robali na pałę pozbywać bo może to nie jest konieczne ;-) a wskazane byłoby kochać jak własne i wychować, posłać do szkoły i na studia :facepalm: . Foty raczej nie wrzucę bo nie mam chwilowo zestawu do makro.

Edytowane przez Dexter1975
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Młode krewetki wyglądają identycznie jak dorosłe tylko wiadomo, są mniejsze. Jeśli to są białe robaki to może to jakieś pasożyty. Słabo się na tym znam akurat więc nie będę podpowiadał.

 

Proponuję na przyszłość korzystać czasem z google :) Pozdrawiam

Edytowane przez Aisulim
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Młode krewetki wyglądają identycznie jak dorosłe tylko wiadomo, są mniejsze. Jeśli to są białe robaki to może to jakieś pasożyty. Słabo się na tym znam akurat więc nie będę podpowiadał.

 

Proponuję na przyszłość korzystać czasem z google :) Pozdrawiam

Problem w tym, że nie wszystkie rozmnażają się tak samo http://www.akwaria.pl/krewetki/rozmnazanie.html, a wujka Google się pytałem  :razz: . I dalej nie wiem czy tępić czy wychowywać :-? ?

Edytowane przez Dexter1975
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...