Skocz do zawartości

Niechciany efekt lustra w akwarium


Emiel Regis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

zdjęcie pod wodą zrobione ;)

a ten efekt pojawia się przy patrzeniu pod kątem -> na kilku zdjęciach mi to też wyszło jak robiłem zdjęcie dna i złapałem w kadr ściankę -> jeśli robi się zdjęcie na wprost a raczej tak patrzą ryby to widać każde świństewko które robisz w pokoju xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka mnie naszła myśl, że chyba duże znaczenie ma jak dużo światła jest w danym pomieszczeniu. Niektórzy piszą, że rybki nie reagowały na ich obecność, ale moze dlatego, że w pokoju było ciemniej niż w akwarium. Ja to tak na chłopski rozum piszę, bo nie wiem jak to opisać, ale chodzi mi o taki efekt jak np. jest w pokoju przesłuchań gdzie jest jasno a za "lustrem" jest zgaszone swiatło i nie widać kto tam stoi. Moje rybki bardzo żywo reagują na moją obecność, nie wiem czy jestem dla nich "załamana" ale napewno mnie widzą (swoją drogą ten forumowicz co wkładał głowę do wody, to wkładał ją do akwarium...? hehe :D , bo rybki to by miały niezły ubaw :D ) Pewnie jakoś to się ma do załamania swiatła, o którym pisał hipcio, ale z fizyki to ja byłam dętka więc się nie wypowiadam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...