Skocz do zawartości

Limit czasowy postu.


maxell
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak ktoś chce napisać coś wnoszącego do tematu to może napisać nowego posta.

Jeśli post jest rasowym spamem niezwiązanym z tematem wątku, to ląduje w koszu jak zostanie zauważony przez kogoś z moderatorów. I nikt nie będzie się zastanawiał czy może autor łaskawie zechce kiedyś coś do niego dopisać. Albo sprawdzał z zegarkiem czy już można go skasować.

 

I tak było z Twoim postem. A jak chcesz od kolegi Alexa jakieś informacje niezwiązane z tematem to użyj PW. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łaskawie, to ja na razie postaram się nie prowadzić rozmowy w takim pretensjonalnym tonie, który nie wiem, skąd wziął się u Ciebie... ;) Poza tym, wydaje mi się, że chyba nie zetknęliście się z czymś takim i nawet nie chcecie się dowiedzieć, co to takiego w ogóle jest. A używa się tego właśnie po to, aby moderatorzy mieli mniej pracy, bo czasem miałoby się ochotę np. na jakąś dygresję, która po ustawieniu owego limitu czasowego przez autora postu, sama automatycznie by się usunęła. Ale zrobicie, jak zechcecie. Dla mnie temat do zamknięcia.

Edytowane przez maxell
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A używa się tego właśnie po to, aby moderatorzy mieli mniej pracy, bo czasem miałoby się ochotę np. na jakąś dygresję, która po ustawieniu owego limitu czasowego przez autora postu, sama automatycznie by się usunęła.

 

Kulturalni użytkownicy potrafiący rozmawiać na pewnym poziomie zapewne tak by z owej funkcji korzystali.

Ale znalazłoby się co najmniej kilku osobników "mądrych inaczej", którzy uznaliby to za dobrą okazję aby móc w końcu bezkarnie poubliżać innym.

Tak, są tu tacy :)

 

Dlatego uważam, że wprowadzenie omawianej opcji byłoby dla nas bardziej uciążliwe niż pomocne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie można było tak od razu napisać? Ja z dwóch Twoich pierwszych postów wywnioskowałem że chodzi Ci o zostawianie na jakiś czas spamu przed skasowaniem.

A w takiej formie to byłaby to woda na młyn Grzegorza, zapewne niejedna osoba usłyszałaby "trzy słowa do księdza prowadzącego"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem by polegał na tym że jeden ustawi usuwanie, drugi nie, dyskusja w danym wątku trwa dalej.

Po usunięciu się części wpisów temat może stracić sens, tak jak niektóre odpowiedzi.

Jak zauważyłeś, tematy nie są usuwane tylko zamykane, w późniejszym czasie przenoszone do archiwum. Zostają dla "potomnych", jak ktoś szuka to często znajdzie odpowiedzi na Swoje pytania bez pisania postów.

Nieodpowiednie treści, nie związane z tematem usuwamy a gdy jest od takiego użytkownika ich więcej to nagradzamy. ;)

I tak "wertujemy" całe forum więc jeden post w tą czy w tamtą nie robi aż takiej wielkiej różnicy.

Takie bynajmniej jest moje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...a "mądrych inaczej" po prostu odpowiednio się nagradza. Na żadnym forum nikt nikogo na siłę nie trzyma.

 

Rozumiem, że w takim razie znasz jakiś sprawdzony sposób na użytkowników posiadających szyfrowane i zmienne numery IP?

Jeśli tak to poprosimy o niego, na pewno nie tylko ja jestem ciekawa ;)

 

A nie ironizując już.

Dziękujemy za sugestię, omawiana modyfikacja jest ciekawa i na swój sposób praktyczna. Niestety nie w każdym miejscu się sprawdzi.

Natomiast co do robienia porządku z ludźmi, którym brakuje ogłady i znajomości podstaw kultury osobistej - zdecydowanie potrafimy sobie z nimi radzić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...