Skocz do zawartości

Karmienie


DragonFly
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

jest sposob na muszki owocowki, ale sloika na muszki mozna uzyc tylko raz...

zostawiasz jakis owoc na noc w sloiku, rano zakrywasz gaza, na jakies 24 godziny, moze 36, potem przykladasz drugi sloik od gory, olny zakrywasz jakas szmatka, scierka, muszki przejda do gornego sloika, zalewasz woda i wpuszczasz do akwarium :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

 

Ta książka kucharska dla rybek jest świetna, karmimy rybki dwa razy dziennie, w południe coś z przepisu, wieczorem płatki lub suszona rozwielitka, a dla glonika tabletka lub ziemniaczek; rybki mają brzuszki pełne, rosną w oczach, a glonikowi to nawet powoli jego "placuszki" znikają :) do żywca jestem uprzedzona po tym, jak z poprzedniej obsady tylko glonik ostał się, ktory na żywca sie nie połakomił; kumpeli też bojownik po żywcu padł,a uważała i płukała :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My postanowiliśmy nie kupować pokarmu w naszym zoologu, poza płatkami i tabletkami dla glonika; jadłospis mają z naszej lodówki, tylko że dla nich np. ziemniaka gotujemy osobno, żeby bez soli był, bo niejodowanej u mnie w mieście nie uświadczy się raczej; właśnie uraczyliśmy je kaszą manną, a glonik ma głodówkę, bo wczoraj rybcie miały na kolację pokruszoną tabletkę glonikową, i co nie zjadły, to on posprzątał i teraz przykleił się do szyby, trawi i wydala ;) a na kolację pewnie te resztki kaszy posprząta, jeśli gurami go nie ubiegną; a na niedzielę dostaną przysmaka: pierś z kurczaka, i mogę powiedzieć, ze teraz gurami złote są naprawdę złote :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Co do tych much to ja bym uważał bo one mogą niezłe świństwo mieć i rybki się zarażą

NIE POLECAM KARMIĆ MUCHAMI

ja rowniez nie polecalbym karmic muchami.wiadomo na czym owa mucha siedziala??przeceiz muchy zywia sie wszystkim od zgnilych owocow po padline i...kazdy chyba wie co :D wiec stanowczo odradzam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...