Jump to content

Profil, czy proste? Za i przeciw.

Recommended Posts

Witam wszystkich :) Tak jak w temacie... Wiem że to sprawa gustu, ale nie tylko jedni są za prostym, drudzy natomiast tylko profil. Chciałbym poznać wasze zdanie, i abyście wypisali za i przeciw. Pozdrawiam :)

Luna: Dbaj o pisownię.

Przyłączę się do wypowiedzi poprzedników... Mam profilowane ale jakbym miał teraz kupować nowe to na pewno proste ze względu na te zniekształcenia... Profilowane bardzo ładnie wygląda na pierwszy rzut oka...

Przyłączam się do wypowiedzi...

Miałem profilowane i szczerze mnie aż oczy bolały od tych zniekształceń :D

Teraz mam proste i jest o wiele lepszy odbiór zbiornika :)

Nie ma żadnego innego argumentu ZA poza efektem wizualnym samego (pustego) akwarium przy profilowanym.

Znajdzie się zaś wiele przy prostym. Tu już sam efekt napełnionego akwarium jest lepszy (nie zniekształca).

Cena niższa. łatwiejsze do ewentualnej przeróbki pokrywy. Zdecydowanie proste ;)

Sayan- przy dłuższych zbiornikach efekt zniekształcenia jest mniej widoczny.

Przy prostym nie trzeba sie długo bawic by zrobic pokrywę.

Gdy porysujesz przednią szybę możesz akwarium odwrócić

Profilowane akwaria są mniejsze (Przy np 120x40x50cm 40cm masz w najszerszym miejscu. Boki mają ok 27-30cm...)

I o to mi chodziło :)

Wiele ludzi, ma ten problem, dlatego założyłem temat. Po za tym planuje zakup akwarium 112/200 l. Zawsze chciałem profilowane, bo wydawało mi się że się lepiej prezentuje widać jednak byłem w błędzie..

Posiadam profil i proste.. I zawsze profil wydawał mi się taki trochę dziwny.. Teraz już wiem dlaczego. A z czyszczeniem, to chyba nie ma różnicy.

Dziękuje wszystkim za wypowiedź! :)

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...