Skocz do zawartości

[112] Obsada prosze o pomoc


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wtam ponownie wszystkich.

Mam akwarium 80cmx40cmx35cm czyli 112l

 

oświetlenie-18w[W tym może w następnym tyg. dojdzie 54w ;) ]

filtracja-aquael turbo filter350l[planuje dorobić deszcownię]

technika CO2-brak

Ogrzewanie -grzałka100w firmy ELITE

gatunki i ilość ryb-[narazie są rybki ale tylko do restartu]Rybki jakie planuje to p.Ramizera lub dobrana para skalarka.

rośliny-brak po restarcie dopiero

inne sprzęty-Napowietrzacz HP5000[450l]

stosowane nawozy-brak

parametry wody- jak bendę w zoologicznym to zakupie

 

Rybki-planowałem raczejo p.Ramizera ok 2-3pary lub skalary jedna już dobrana para i nic więcej tylko jakaś kosiarka i kiryski.

 

Proszę o komentowanie i pomysły na obsadke ale raczej chciałbym akwarium bardziej jednogatunkowe z dodatkiem jakiś kreweci lub kirysków jesetem otwarty na porady, komentarze i poropozycje.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam chciałem mieć akwarium jednogatunkowe, ale nie mogłem wybrać odpowiednich rybek... każda miała swój urok... Radze ci kupić kilka skalarków bo jak dorastają zaznaczają samczyki swoje terytorium i odganiają inne rybki.... a co do innych zwierzątek radze ci kupić krewetki albo żabki ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obsada akwarium 112l(profil) Zmiana obsady na lepsze

Obsada:

1 kosiarka

1 bocja

2 kirysy spożowe

30 molinezji

25 gupików

5 mieczyków

3 skalary

4 zbrojniki niebieskie

już tylko jedna hokejówka

3 danio czerwone dokupołem 10 kardynałków chińskich i 3 danio i molinezji trochę wywaliłem

10 kardynałków chińskich

 

Drugie akwarium 50 L

Obsada:

3 welony i tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

errykz czemu ten post ma służyć? Twoja obsada nie jest wzorem do naśladowania.

 

_

A co do obsady to nie wiem może kup 4 skalary i jak się dobiorą w pary to dwa pozostałe oddaj. A kiryski na dno to dobry pomysł ;)

cha cha odezwała się a twoje akwarium może jest wzorem do naśladowania moje raczej jest bardziej niz twoje bo twoje kończy się na mieczykach i tyle u mnie jest przynajmniej kolorowo i fajnie a u ciebie nie wiem che che ja cie twoje jest pośmiewiskiem i tyle ty tylko umiesz kogoś obrażać spójż na siebie narpierw a nie tylko na innych chyba nie masz lustra :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

errykz czemu ten post ma służyć? Twoja obsada nie jest wzorem do naśladowania.

 

_

A co do obsady to nie wiem może kup 4 skalary i jak się dobiorą w pary to dwa pozostałe oddaj. A kiryski na dno to dobry pomysł ;)

cha cha odezwała się a twoje akwarium może jest wzorem do naśladowania moje raczej jest bardziej niz twoje bo twoje kończy się na mieczykach i tyle u mnie jest przynajmniej kolorowo i fajnie a u ciebie nie wiem che che ja cie twoje jest pośmiewiskiem i tyle ty tylko umiesz kogoś obrażać spójż na siebie narpierw a nie tylko na innych chyba nie masz lustra :D

Kolorowo i fajne super ty byś wsadził 100 rybek na 100l . Ja cię nie obrażam tylko zwracam uwagę żebyś nie nabijał sobie postów. Nie skomentuje twoich chamskich odzywek. ZERO kultury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

errykz czemu ten post ma służyć? Twoja obsada nie jest wzorem do naśladowania.

 

_

A co do obsady to nie wiem może kup 4 skalary i jak się dobiorą w pary to dwa pozostałe oddaj. A kiryski na dno to dobry pomysł ;)

cha cha odezwała się a twoje akwarium może jest wzorem do naśladowania moje raczej jest bardziej niz twoje bo twoje kończy się na mieczykach i tyle u mnie jest przynajmniej kolorowo i fajnie a u ciebie nie wiem che che ja cie twoje jest pośmiewiskiem i tyle ty tylko umiesz kogoś obrażać spójż na siebie narpierw a nie tylko na innych chyba nie masz lustra :D

errykz twoja obsada nie jest napewno wzorem do naśladowania. W tym się zgadzam z Evelyn. I takie sprawy załatwiaj na pw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...