Skocz do zawartości

Pytanie o dekoder


adrianooo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie od kilkunastu lat jest jeden talerz, a dostawcę telewizji już z 5x mieniałem. Cyfrowy polsat i cyfrę plus też przerabiałem, wszystko działało na jednym talerzu firmy której obecnie chyba nawet na rynku nie ma (ale była z 10-15 lat temu). Podsumowując : talerz zostaw, tylko dekoder do wymiany.

 

Edit: Zmień nazwę tematu, pytasz o talerz, nie dekoder.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko cyfra+, liga angielska, hiszpańska, włoska, francuska, niemiecka. Polsaty w cyfrze. Dużo programów HD, duzo kanałów filmowych, bajki w HD i wiele innych ciekawych rzeczy... "N" sie nie umywa!!! Tylko cena jest nieadekfatna, moim zdaniem za duża, mało promcji dla stałych klientów, ale mozna duzo wynegocjować przy zakupie... Polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie może nie do końca temat do mojego pytania, ale też związany z telewizją. Będę musiał zdecydować się na jakiś talerz/dekoder i teraz pytanie. Co z obecnie z dostępnych na rynku wybrać?

 

Mam osobiście Cyfrowy Polsta. Niby jest oki , lecz w podstawowym abonamencie (Familijnym) za 39 zł miesięcznie , programów w jakości HD można policzyć na palcach jednej dłoni. W tych sprawach telewizja "N" jest dużo lepsza , mają lepsze dekodery i bardzo dużo programów HD praktycznie za tą samą kaskę co Polsat. Cyfry + nie polecam bo ceny mają z kosmosu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie podstawa to programy bajkowe. Sportu za dużo nie oglądam więc mi na tym za bardzo nie zależy. Co do dekoderów to nagrywania też nie musi mieć bo i tak potem nie ma kiedy oglądać. Gdzieś czytałem o wypożyczalniach i na tym mi chyba będzie bardziej zależało (seriale/filmy). A tak to podstawowe 1,2,polsat,tvn, i z serii discovery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podstawa czyli tvn, 1, 2 to mają wszystkie(tozpatrujemy n,polsat,cyfra+)

Seria Discovery także jest w każdym.

Jeżeli jesteś fanatykiem sportu musisz wybrać albo cyfre i masz lige Polską,ANG,ESP,FRA,WŁOSką, ale na "n" nsport bardzo ciekawy program.ja osobiscie wybrałem cyfre, bo na nsport mecze idą tylko w ramach LM.

Na polsacie nie ma tych lig, wiec jeżeli chodzi o sport polsat według mnie odpada:)

 

HBO,Cinemaxy itp. to o ile się nie mylę to mają wszystkie.

Dlatego bym rozpatrzył n/cyfre.Jeżeli nie jestes fanatykiem sportu , a jak Hipcio mówi że HD dobre i posiadasz sprzęt na HD to raczej bym brał n, tyle że na canal+film też nieraz lecą fajne filmy.

 

Ja bym brał Cyfre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...