Skocz do zawartości

Prośba o głosy - zespół Scream Maker


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie wszyscy,

 

Mam ogromną prośbę. Mój zespół (Scream Maker) dostał się jako jeden z 64 zespołów (spośród kilku tysięcy zgłoszeń) do II etapu konkursu antyradia (Antyfest). Już teraz można nas w antyradiu usłyszeć, ale nie to jest nagrodą główną. Nagroda główna to zagranie w Warszawie przed Metalliką podczas Sonisphere Festival w maju tego roku.

Jest to dla nas ogromna szansa- nawet jeśli nie wygramy konkursu, finałowe 8 kapel będzie granych w antyradiu, a nie muszę chyba mówić, jak wielka jest to dla nas promocja.

 

Głosować można codziennie na stronie: http://www.antyradio.pl/AntyFest-2012-Glosowanie

Każdego dnia można oddać głos na scream maker, a jeśli ktoś ma kilka komputerów, może to zrobić kilka razy. Aby pamiętać o tym każdego dnia, warto dodać stronę głosowania do zakładek startowych przeglądarki.

 

Przekazujcie znajomym w pracy, rodzinie i kolegom- niech każdy poświęci 15 sekund swojego dnia, a może uda nam się dostać na scenę razem z takimi gwiazdami jak Metallica, Machine Head, Black Label Society, Gojira, Acid Drinkers czy Hunter, a nawet świeża a już znana Luxtorpeda.

 

Podawajcie dalej! sprawa jest pilna, konkurs trwa a festiwal jest za miesiąc!

 

Jeśli ktoś jest zaciekawiony naszą twórczością i chciałby zobaczyć, co gramy, można odwiedzić screammaker.com lub wejść na nasz profil facebookowy (facebook.com/screammaker).

 

Dziękuję wszystkim ja i cały Scream Maker z góry :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Szanowni forumowicze- być może także dzięki Wam, mój zespół dostał się do półfinału Antyfestu. Dziękuję wszystkim, którzy postanowili posłuchać mojej twórczości i oddać na nas głos :-)

 

Szczegóły www.antyradio.pl lub www.screammaker.com

 

Dzięki jeszcze raz!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Już po wynikach, zajęliśmy zaszczytne, choć beznagrodowe II miejsce. Dla nas ten finał jest sam w sobie już czymś wielkim- szkoda, że nie zagramy na Sonisphere, ale sądzę, że promocja jaka poszła w świat na pewno jest ogromna i da nam wiele. Dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...