Skocz do zawartości

Kilka pytań - zakładam akwarium ;)


Rekomendowane odpowiedzi

A do nightridera trzeba przywyknąć bo on daje dziwne rady.

Dziwne rady :lol: Mowi to ktoś, kto ostatnio twierdził, że ceramiki się nie płucze :-)

Po prostu staram się nie przeginać w drugą stronę i podchodzić z każdej strony do problemu :-) Albo znaleźć drugie wyjście- jeśli ktoś upiera się przy obsadzie, bo takie a nie inne ryby mu się po prostu podobają a inne nie- to sprawa nie jest przegrana, wystarczy zmienić zbiornik :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne rady :lol:

Po prostu staram się nie przeginać w drugą stronę i podchodzić z każdej strony do problemu :-) Albo znaleźć drugie wyjście- jeśli ktoś upiera się przy obsadzie, bo takie a nie inne ryby mu się po prostu podobają a inne nie- to sprawa nie jest przegrana, wystarczy zmienić zbiornik :-)

Może, żeby zakończyć temat i nie robic OT a przede wszystkim, żeby autor i inni nie czytali takich ''porad'' napisze...

 

W temacie nie było mowy o większym akwarium a autor się nie upierał przy niczym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I na tym skończmy kłótnie:)

 

Do autora. Załóż sobie najpierw to akwarium i rób tak jak mówią bardziej doświadczeni akwaryści. Z czasem zaczniesz kobinować z obsadami roślinnością itd. może nawet z wielkością zbiornika, ale niczego nie pośpieszaj:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej zacznij hodować same gupiki , dużo się nauczysz przy tym i to bd najlepsze dla cb bo początkujący najlepiej niech zaczyna z najłatwiejszymi i klasycznymi gatunkami ryb .

W sumie się zgadza, ale jak ktoś zacznie z gupikami to potem ciężko się przestawić na coś innego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kup sobie suma rekiniego, jest super ryba, ja 8 lat trzymałem ją w baniaku 60 litrowym i urósł mi bardzo duży, po zatym nie zastanawiaj się nad zbrojnikami ja w swoim 63 litrowym mam 4 zbrojniki są jeszcze małe ale przynajmniej widać efekt, skalary bym odradził na 100 %

mistrzowie tego forum bedą ci proponować maks 3-4 ryby roznego rodzaju także to zaden efekt

 

Zdania zaczynamy wielką literą, kończymy kropką.

Sianie głupot i herezji.

+ , łącznie 4 = ban na 2 tyg. // Atreyu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kup sobie suma rekiniego, jest super ryba, ja 8 lat trzymałem ją w baniaku 60 litrowym i urósł mi bardzo duży, po zatym nie zastanawiaj się nad zbrojnikami ja w swoim 63 litrowym mam 4 zbrojniki są jeszcze małe ale przynajmniej widać efekt, skalary bym odradził na 100 %

mistrzowie tego forum bedą ci proponować maks 3-4 ryby roznego rodzaju także to zaden efekt

Nie słuchaj takich głupot jak ten bełkot powyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...