Skocz do zawartości

Proszę o głosy


Jakub
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Lubie takie zabawy. Szczególnie jak robi się je bez przemyślenia przez informatyka który administruje stronę.

Tu banał bo Neostrada resetuje ip i mogę oddać 1000 głosów dziennie. podejrzewam ze ta rodzinka dla tego prowadzi.

 

Spotkałem się z tym, że osoba zalogowana może oddać 5 głosów a nie zalogowana 1. i to jest dobre bo system z logowania pamięta maskę a nie tylko ip. Wiec od razu daje zwrotkę nie kombinuj do gościa który resetuje ip i chce jeszcze raz glosować.

 

Musze poczytać co jest za pierwsze miejsce może warto Ci na pykać pkt za jakieś piwko :P nie no żarty. Ale jak by ileś osób z forum zrobiło 3 resety dziennie ci co maja neo to zawsze to te 15 głosów.

 

NIE WOLNO TAK ROBIĆ TO OSZUSTWO !! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję osobom które do tej pory oddały swoje głosy. Niestety "kocia rodzinka" z 1 miejsca zdaje się skutecznie nabijać głosy chociaż zwierzaki ze zdjęcia nie wyglądają zachęcająco (ja się ich wystraszyłem za 1 razem :D ). Konkurs trwa do 1 lutego. Drugie miejsce jak najbardziej w naszym zasięgu ;) Wyniki "na bieżąco" znajdują się na dole strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...