Skocz do zawartości

Temat do skasowania


Rekomendowane odpowiedzi

Opis wiadomo, fajnie jak by był. Ale problemem nie jest skopiować nazwę ryby, otworzyć nową kartę w wyszukiwarce i w googlach wpisać.

 

Co do tego linku: http://www.superakwarium.pl/encyklopedia-ryb-c11.html - średnie informacje tam są zawarte. O litrażu to w może 5 opisach coś wspomniano. A to jest prawie że najważniejsze. Więc i tak trzeba "gogoli" użyć.

 

 

Moim zdaniem gdyby molka dodała jeszcze trochę zdjęć z podpisem, to wielu osobą by to pomogło w identyfikacji zwierząt.

Zaryzykował bym nawet stwierdzenie że gdyby jakoś to ładnie rozwinąć i usunąć niepotrzebne posty [które robią śmietnik(mój też)], można by podkleić temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadłam na pomysł, by do każdego zdjęcia dać opis (o tym to już wspomniałam wcześniej), i minimalny litraż, bo tak jak kolega niżej wspomniał, na stronie głównej super akwarium, rzadko jest wspomniane o odpowiednim litrażu. Jak ktoś by chciał sobie wybrać rybę do akwarium, to w spisie było by podany minimalny litraż.

To jest moja propozycja, ale nie wiem, czy się sprawdzi, ale wydaje i się, że to by ułatwiło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie ulepsze jeszcze ten temat. Choć naprawdę ryb jest sporo- trudno dać opis do każdej z nich. jk ktos bedzie już znał nazwę to sobie zobczy w google opis rybki. Ale fakt, nie dodałam jeszcze otoska, albo tęczanki. Poprawie to. :)

 

Zdjęcie i litraż to spoko moge tak zrobić.

 

Edit: poprawione

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie ulepsze jeszcze ten temat. Choć naprawdę ryb jest sporo- trudno dać opis do każdej z nich. jk ktos bedzie już znał nazwę to sobie zobczy w google opis rybki. Ale fakt, nie dodałam jeszcze otoska, albo tęczanki. Poprawie to. :)

 

Zdjęcie i litraż to spoko moge tak zrobić.

 

Edit: poprawione

Wujek Google ci dopomoże
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doceniam pracę ale jaki jest sens tego tematu???

 

Jest cała encyklopedia ryb na tym forum, gdzue wszystki jest łatwo znalezć.

 

Myślicie, że ktoś będzie się przedzierał przez dziesiątki postów żeby cokolwiek znależć? Większości jak już pewnie zauważyliście nie chce sie wpisac hasła w :google:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutejsza encyklopedia jeszcze mnie nie zawiodła i często z niej korzystam.

Przynajmniej jest tam coś napisane o rybach i jest wiele gatunków.

Z fotek,nazw czy litrażu niewiele można się dowiedzieć.

Słowem temat bardzo ubogi w opisy niewiele mówiący,przypomina mi dział identyfikacja ryb i roślin ,ładne fotki to nie wszystko by wypełnić swój temat,liczy się treść,najlepiej podparta doświadczeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat przerzuty na forum i w google wiele razy. Nic nowego, nic ciekawego, w dodatku użycie zdjęć nie swojego autorstwa, co jest równoznaczne z plagiatem.

 

1. Użytkownik zamieszczający na forum jakiekolwiek zdjęcia, rysunki bądź tekst, oświadcza, że jest ich autorem lub też posiada pisemną zgodę autora na ich publikację.

2. W przypadku stwierdzenia naruszenia praw autorskich, Zarząd Forum ma prawo do wyciągnięcia konsekwencji, w tym usunięcia danego zdjęcia, rysunku bądź tekstu, przyznania ostrzeżenia lub w szczególnych przypadkach bana. Zarząd Forum na wniosek odpowiednich służb, może również udostępnić informacje na temat użytkownika i jego zasobów na Forum.

 

Temat zamykam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...