Skocz do zawartości

Obsada 60 litrów


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 92
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ah... czyli niedoświadczeni nie mogą pytać i pomagać...?! Fajna teoria.... Ale wiesz... nikt mi nie zabroni pomóc... A poza tym, to ja już miałam obsadę ustaloną. I tylko isę pytałam, czy jest Ona dobra... Czy to coś złego?

Bo ja jakoś nie widzę w tym nic złego... Ale skoro Ty widzisz, to nie musisz odpowiadać na moje pytania, ani czytać, co napislałam komuś innemu!

Jestem początkującym... i co z tego? Będę pytać to, czego nie wiem... I odpowiadać, aby pomóc... odpowiadam na te pytania, na które znam odpowiedź!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

byłem w sklepie i poogladałem co nieco:) Muszlowce dalej mi się podobaja :P ramirezki ...hmm jakies dziwne w ogole nie takie jak patrzyłem w internecie:O... ale jednak zdecyduję sie na muszlowce.. więc jeszcze raz porpsze ile ich moge trzymac?? i cyz moge jednoczesnie krotkie i wielopręgie ?? czy tylko jeden z nich np 6 rybek 4 samice+2samce?

 

 

ps:

a jeszcze mam takie pytanie, czy mógłym mieć u siebie szczelinowce (takie zółte)?? chociaż nie dużo kilka??

 

 

ps2:

Pomoże mi jeszcze ktoś?? to juz ostatnie pytanie:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pawelhodowca

ps:

a jeszcze mam takie pytanie, czy mógłbym mieć u siebie szczelinowce (takie zółte)?? chociaż nie dużo kilka??

 

Do tej obsady co masz napewno NIE ;) Nawet nie wiem czy mogą być w 60L ale jak już to max para.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pawelhodowca

BW to czarne wody.

Ryby to np. neony, agassizy, kirysy, skalary, paletki, pstrążenice, płaskoboki, zwinnik i inne pielęgnice (oczywiście tylko niektóre do twojego litrażu z tych co podałem).

Poczytaj w necie i pooglądaj grafiki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij




×
×
  • Dodaj nową pozycję...