Skocz do zawartości

Obsada 60 litrów


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 92
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Gość pawelhodowca

oo to dobre:) a w jakim oni to przelicznikiem robia? mógbym np za 5 neonek wybrac sobie jakis mały korzeń lub jakiś kamień_ Robiles moze kiedys takie cos

Przelicznik- żaden... :)

Ale napewno za 5 neonek nie dostaniesz korzenia nawet kawałka, bo są drogie...

Za 5 neonek to nie wiem czy ci dadzą pokarm w torebce (warty ok 3zł) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zawsze biorą za darmo! Np. moja przyjaciółka chciała oddać, lub sprzedać za niską cenę Brzankę Sumatrzańską, to NIKT NIE CHCIAŁ kupić... ani za darmo wziąć. Aż w końcu nasza znajoma wzięla...

Więc to zależy od gatunku ryby.

(CZEMU NIEKTÓRE OSOBY NA TYM FORUM OCENIAJĄ KOGOŚ, CHOCIAŻ W OGÓLE GO NIE ZNAJĄ?!?!?! PYTANIE DO TEGO Z TYGRYSEM W AVATARZE...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego ja mimo, że molinezje są ładnymi rybkami, to nigdy nie chcę ich mieć, bo potem jest problem co z małymi zrobić... mam 2 koleżanki które stale chcą mnie uszczęśliwić na siłę narybkiem ale ja jestem twarda ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale muszlowce są ladniejsze chyba :P ale na zywo zadnej ryby nie widzialem więc musze je zobaczyc na zywo a wtedy zdecyduję co kupie:) narazie muszę sprzedac obecne moje stadko:)

 

Edit:

znalazlem następną piękną rybe ktora mi sie bardzo spodobala a mianowicie :Czerwieniak dwuplamy

Czy ona sie nadaje do mojego zbiornika? Mogę ją hodowac? (przypominam oczywicie zbiornik jednogatunkowy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale muszlowce są ladniejsze chyba :P ale na zywo zadnej ryby nie widzialem więc musze je zobaczyc na zywo a wtedy zdecyduję co kupie:) narazie muszę sprzedac obecne moje stadko:)

 

Edit:

znalazlem następną piękną rybe ktora mi sie bardzo spodobala a mianowicie :Czerwieniak dwuplamy

Czy ona sie nadaje do mojego zbiornika? Mogę ją hodowac? (przypominam oczywicie zbiornik jednogatunkowy)

Wybierz się do Zoologa i popatrz a nie przez internet :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij




×
×
  • Dodaj nową pozycję...