Skocz do zawartości

Nowy dział z rybkami w inne


auch78
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W zakładce inne jest dział One week, one photo. Więc wpadłem na pomysł nowego działu pt. Największe rybki tego forum . Chodziło by tam że co tydzien daje się nowy temat np gupik i użytkownik daje rozmiary swojej największej rybki tego gatunku po tygodniu użytkownik z największą rybką daje nowy temat . Co o tym sądzicie :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zakładce inne jest dział One week, one photo. Więc wpadłem na pomysł nowego działu pt. Największe rybki tego forum . Chodziło by tam że co tydzien daje się nowy temat np gupik i użytkownik daje rozmiary swojej największej rybki tego gatunku po tygodniu użytkownik z największą rybką daje nowy temat . Co o tym sądzicie :?:

Nie...

Zajmij się czymś innym skoro Ci się tak nudzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na przykład mam inną metodę mierzenia ryb . Oto ona , do akwarium przykłada się linijkę czeka

się aż ryba podpłynie i jak przepływa cała na przeciwko linijki robi się zdjęcie i ma się już obraz ile mierzy , używam powiększenia i na tej podstawie obliczam długość .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To faktycznie bardzo dokładny sposób. Ryba nie będzie idealnie przy szybie a po za tym obraz w akwarium jest inny niż w rzeczywistości.

Ale on chcę tę rybę na klej przykleić do szyby i wyjdzie dokładnie.

Albo wsadzić linijkę do akwarium, a na jej końcu dać troche jedzenia.

 

Ewentualnie ma jeszcze w rękawie bardzo ciekawe równanie matematyczne... :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nieskromnie zauważam, że wytworzyła się inna zabawa. Każdy w jakiś subtelny sposób i solidarnie daje użytkownikowi Auch kopa w pupę. Od jakiegoś czasu to widać. To przykre.

Zabawa nie byłaby zła gdyby łatwiej się mierzyło rybki, może są jakieś giganty w posiadaniu ludzi o których każdy chętnie poczyta bo anomalie leżą w niezdrowym polu zainteresowań ludzkich.

Tak jak anomalie forumowe, czyli wymyślanie bzdurnych tematów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, temat byłby lepszy i pewnie o to mu chodziło tylko się wstrzelił ze słowem dział.

Żal mi się go robi jak tak po jego "wspaniałych" pomysłach każdy jedzie. Chociaż faktycznie - bez sensu nabija posty.

To co Auch może anomalie wielkości rybek jako temat?

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...