Skocz do zawartości

Te strrraszne akwaria,czyli Boże chroń rybki przed ludźmi...


AgaAga
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli chodzi o te straszne ale chwilowe to ja dziś kupiłem coś takiego.

 

Dołączona grafika

 

 

 

Kupiłem taki 54 L nie wiem może będzie na jakieś ciuchy szpargały ten pojemnik.

 

Ale zamiast trzymać ryby w tym niskim białym 25 L albo w wiadrach to pomyślałem że takie 54L akwa będzie ok.

Tylko wytnę otworki na przewody powietrze grzałki filtr i będzie jak znalazł. No ale max z kilka dni. Nie będę tam trzymał ryb z żwirem i roślinami :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie :shock: Jak można wgl coś takiego sprzedawać?? Bez przerwy trąbią, że takie akwa tylko zabijają (!) rybki, a i tak bez przerwy coś takiego produkują... Moim zdaniem powinni zdzielić producenta :/

 

Jak czytałam wcześniejsze posty, to normalnie z każdym następnym coraz niżej opadała mi szczęka :|:shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Kiedyś dawałem foty ale teraz dam opis..

 

Dziś robiłem zakupy w akwarystycznym a tam w kolejce rodzice z małą dziewczynką.

 

Zbiornika nie widziałem może wybierali albo już coś mają, ale na ladzie były dwa opakowania różowego żwirku, sztuczna roślinka, mały kolorowy (domeczek/zameczek)

 

Ja wiem że to ma nie wiem uczyć dzieci być opiekuńczymi, odpowiedzialnymi, i w ogóle że dla dzieci wszystko. To są nasze pociechy i organizmy wyższej ewolucji. :D

 

Szanuje swoich podopiecznych (Rybki) i po mimo że ich jest tysiące jak Neonki które można zakatować w takim Różowym akwa a i tak ich będzie pełno. A on nawet nie wie o co chodzi :D

 

To mówię stanowcze nie takim Akwariom. Niech dzieciak będzie troszku starszy i uczy się na błędach i bawi z techniką EI w małego chemika. Ale na normalnym akwa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bojownik w 5 litrowej "szklance", ze sztuczną roślinką i muszelkami :)

Właścicielka powiedziała, że bojowniki generalnie nie pływają, więc wystarczy mu taki zbiorniczek :]

U mnie w szkole jest jeszcze gorzej :evil: Nauczyciel o bioli spiera się ze mną, ze do rozmnożenia bojka wystarczy 3 litrowy zbiornik, i że bojowniki świetnie się w takowym czują, bo to są na ogół spokojne rybki i prawie nie pływają LOL A NIBY GDZIE MAJĄ PŁYWAĆ JAK MAJĄ DO DYSPOZYCJI 3 LITROWE AKWARIUM :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w sql w sali biologicznej stoi 45l akwarium na początku w nim były: 1 Prętnik 3 Welonki 5 Pleco 2 Zbrojniki nieb. 3 Żałobniczki..

W środku pełno sztucznych roślin kolorowy żwirek jakieś domki itp..

Dziś jest 1 Welon 1 Pręnik 1 Pleco 1 Zbrojnik nieb. (tyle przeżyło)

Niestety foty nie mam..

I tak sie zastanawiam czego w tej sql uczą?

Pzdr ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...