Skocz do zawartości

[ 31l ] akt.str2


ricco
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich

Baniak zalany 08.06.2011

 

Pojemność:

31l

 

Filtracja:

HF-280 (300l/h)

 

Oświetlenie:

15W 6700k

 

Grzałka:

55W

 

Rośliny:

Wgłębka wodna

 

Obsada:

Krewety - za jakiś miesiąc :)

 

Porady i krytyka mile widziana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisalem wczesniej beda tylko mchy.

Myslalem zeby zrobic ala kepki z wglebki a jawe dac na patyki bambusa i wlozyc jakos do baniaka,tylko nie mam pomyslu jak.

Co proponujecie?

Fajnie by taka dżungla wyglądała, wszędzie porozsadzane i obrośnięte, tło z bambusa jest kiepskie. Zrób, żeby kreweciom też było dobrze. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak z rybami - odpowiednia temperatura ( 25 st. C) i dobra jakość wody (pH 6,8 - 7,5). ;)

Do tego dużo kryjówek, jakiś mini korzeń (nie musisz mieć :roll:), drobnolistne rośliny, no i oczywiście mchy, wątrobowce i inne tego typu miejsca życia krewetek. Wydajmy filtr, który już posiadasz i coś za czym krewetki przepadają - spirulina. Możesz dawać im też rarytasy, m.in. banan. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udalo mi sie zdobyc toche wglebki wiec jutro pierwsza zieleninka wyladuje w baniaku i prawdopodobnie bio CO2 z Jbl-a.

Mech jawajski juz przechodzi zabiegi pielegnacyjne i prawdopodobnie w poniedzialek tez wyladuje w baniaczku.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurcze ricco tym pisaniem o wgłębce przypomniałeś mi że mam mchy w misce w konserwatorium... od 2 tygodni :D Mam nadzieję, że woda nie wyparowała :D

 

Zawsze podobały mi się shrimp sety. Staraj się tam bo za 2-3 tygodnie możliwe że wpadnę do Carlow na kontrolę jakości wody ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...