Skocz do zawartości

[72l] Czekoladowa rzeczka


Mamut
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Filtr: :arrow: Aquel minikani120

:arrow: pomocniczo aquel fan-1

Grzałka: :arrow: jakaś 100wat

 

Oświetlenie: :arrow: 15wat

 

Podłoże: :arrow: żwir

 

Obsada: :arrow: Sphaerichthys osphromenoides (1+4) jeszcze ich nie ma,czekam na dostawę od szczupaka ;)

 

Flora:

:arrow: Anubias barteri nana

:arrow: Microsorium pteropus i troszkę windelov

:arrow: Lotos

:arrow: Cryptocoryne Wendtii (green, tropica, brown)

:arrow: Ceratopteris Cornuta

:arrow: Gałęzatka

 

Więc tak baniak zalany stał tylko pusty bez korzeni.Baniak w przygotowaniu ;)Czekam na opinie

post-3972-13685163718123_thumb.jpg

post-3972-13685163718482_thumb.jpg

post-3972-13685163718798_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Wrzuć szyszki olchy z 6 i liście dębu + jakieś gałązki i będzie fajnie.

Człowieku ty czytasz temat ? Planujesz mu obsadę jak jest już dawno zaplanowana :roll: Jeszcze gupiki :lol:

Teraz mu powiedz, żeby oddał obsadę bo już pływają tam czekoladki i zapuścił gupiki :roll: Niech każdy ma gupiki !!!

 

A żeby nie było OT , pokaże mieszkańców

:mrgreen: Chwilowo były w moim akwa ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzuć szyszki olchy z 6 i liście dębu + jakieś gałązki i będzie fajnie.

Człowieku ty czytasz temat ? Planujesz mu obsadę jak jest już dawno zaplanowana :roll: Jeszcze gupiki :lol:

Teraz mu powiedz, żeby oddał obsadę bo już pływają tam czekoladki i zapuścił gupiki :roll: Niech każdy ma gupiki !!!

 

Albo mam coś z oczami, albo z głową, ale gdzie Ty tam widzisz coś o obsadzie, albo gupikach?

 

Czekoladowce super - za ile je kupiłeś? ;)

Baniak - jeszcze do poprawek. Dużo efektu psuje filtr wewnętrzny, który przy tak delikatnych rybach może stwarzać problemy w 72l.

 

PS: Tfu. Nie doczytałem że jest kubeł. W takim razie, ten wewnętrzny, na nic Ci nie potrzebny. Dodatkowy filtr mechaniczny przy czterech rybach na krzyż to rzecz zbędna, a jakże psująca wygląd baniaka. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Atreyu wewnętrzny jest po to żeby prowadził filtrację przez torf ale to chwilowo bo do kubełka dziś włożyłem.Czekoladki są super widać że bardzo wrażliwe wczoraj bałem się że nie dadzą rady ale jakoś żyją :D dziś już lepiej pływają ale są płochliwe.Karmiłem dziś je delikatnie granulatem ale słabo jadły.

Jakiś fotki w woreczku wstawiam,sory za jakoś ale to nie lustrzanka tylko aparat w telefonie 3.2megapixela ale z auto focusem :D

post-3972-13685163795147_thumb.jpg

post-3972-13685163795538_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
  • 2 miesiące temu...
  • 4 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij




×
×
  • Dodaj nową pozycję...