Skocz do zawartości

40x20x25h


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

hallo

Przylgi chińskie rosną do 12 cm, rosną dość długo, moje mają obecnie jakieś 3-4 cm a mam je już około roku.

Na pewno nie nadają się do takiego akwarium.

Na jakiej podstawie twierdzisz że pryszcze mające 2-3 cm nie nadają się do 25 l zbiornika ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hi ho

Moje pływają w baniaku o powierzchni dna 100x40 i wysokości 30, co nie zmienia postaci rzeczy w zasadzie. Moje maluchy przyjechały bezpośrednio od importera, sklepu zoologicznego nie miały okazji oglądać. http://dziki.2box.pl/temp/przylgi_x2.jpg link do fotki, grota ma wymiar otworu 3,5 cm x 5,5 cm długość około 13 cm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie mogę ich mieć przez jakiś czas? Gdy urosną oddam je komuś! Brat prawdopodobnie podaruje mi 112l, bo chce zmienić na większe, ale są w nim zbrojniki, więc raczej nie będzie już miejsca dla przylg :( Ale na pewno znalazłabym im miejscówkę! Ja chcę malutkie cudaczki, a dużych krzywdzić nie zamierzam...

 

P.s. A jeśli chodzi o podłoże to załączam zdjęcie. Nie farbuje na niebiesko, więc mam nadzieję, że nie najgorsze :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko pytanie, czy autorka tematu docelowo będzie miała większy zbiornik. ;)

hmm, może to z mojej strony jakaś znieczulica jest ale dość często wymieniam obsadę rybną. Jak tylko podrosną lecą do nowych domków i nabywam nowe, takie same tylko ze małe albo nowe - nowe. Dlatego często jestem zdziwiony jak słyszę że coś do czegoś się nie nadaje bo rośnie do iluś tam. Zazwyczaj na początku jest małe i całkiem fajne, jak rośnie to się je zmienia albo baniak zmienia.

 

Nie farbuje na niebiesko, więc mam nadzieję, że nie najgorsze

Na przylgi to się dość słabo nadaje, będą po nim biegały ale one preferują piach i płaskie kamienie, o estetyce tego podłoża się nie wypowiem, nie to ładne co ładne jak to mawiają.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zamek dostałam w spadku ;)

Korzeń to niezły pomysł, trochę zakryje zamek, hehe ;] Ale czy korzeń kupiony w sklepie zoologicznym jest gotowy do użycia czy mam go jeszcze jakoś przygotować??

A gąbek mniejszych do tego filtra nie było, więc na razie niech tak zostanie ;]

 

mandy29: Załóż temat w dziale galerie i tam dołącz zdjęcia akwa. Ten temat zamykam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...