Skocz do zawartości

[25] bojownik (nowe str. 10)


korozja
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 102
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

super, gratuluję bojka :)

zauważyłam że mój bojek jest bardzo ciekawski i energiczny. wozi się już po całym akwa jak po własnym terenie, więc trochę się martwię czy nie okaże się też agresorem. gdzieś oglądałam foto-sprawozdanie w którym bojownik wybija metodycznie około 10 kreweci w jeden dzień, więc zachowam ostrożność ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój bojek nie jest nowy ;) mam go już ponad 6 miesięcy :D tylko, że mieszkał sobie w drugim akwa - sam. Na początku dokładnie się przyglądał kreweci, a ta nawet nie myślała, żeby uciekać tylko odsunęła się kawałek nadal trzymając płatek w łapkach :D Bojek zaspokoił swoją ciekawość i odpłynął :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem wielką fanką bojowników! przepiękne rybki!

cieszę się, że coraz więcej osób jest świadomych, że nie trzyma się ich w kuli, tylko w akwarium tak fajnie urządzonym i dobrze wyposażonym jak tutaj :) super!

bojki się zazwyczaj nazywa, a Twój ma jakoś na imię? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ślicznie to urządzone. I bojek też pierwsza klasa.

 

Jeśli mój start z akwarium wypali i nie będzie większych strat, to córce wstawię w pokoju akwarium 31l wyciągnięte z piwnicy z takim przystojniakiem. Ale to jeszcze dłuuuugo. Może po wakacjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajne akwarium, ja jeszcze muszę dużo popracować z aranżacją, żeby je doprowadzić do dobrego stanu.

Najbardziej podoba mi się ten korzeń, taki inny jakby skałka.

Ogólnie całe akwarium super!

Jeszcze lepiej będzie jak wpuścisz krewetki i się bojownik z nimi zakoleguje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jejku! Gratuluję! Świetny początek urządzania i ładna rybcia. Ja będę miała(już na 100%-tak się CIESZĘ!!!) 200l akwarium. Do niego będę miała Gupiki, Platki, Mieczyki, Molinezje i Kiryski ;) I chciałabym mieć tak ładnie urządzone, jak jest Twoje! ;)

Jeszcze raz gratuluję!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli mówisz że wszystko idealnie do siebie pasuje? ;) nie zniosłabym w akwarium chaosu który w naturze rozmieszcza rośliny i inne rzeczy.

(to takie zboczenie wrodzone u mnie, że wszystko musi mieć swoje miejsce i pasować do reszty przedmiotów na około)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ładnie to wygląda, ale zastanawiam się, czy jest sens zagracanie aż taką ilością korzeni małego akwa? Bojek nie ma towarzystwa, więc nie potrzeba w akwarium aż tak dużo kryjówek, lepiej żeby miał więcej przestrzeni dla siebie chłopak hehe ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi mi o to, że zaczyna to wyglądać jak taki cukierek w kolorowym opakowaniu, ja rozumiem tez muszę mieć porządek w akwarium i wszystko na swoim miejscu ale tutaj wydaje mi się, że przedobrzyłaś... Wszak tam jest jedna rybka i z pewnością lepiej będzie się czuła jeżeli będzie mieć więcej przestrzeni do pływania niż kolejne ozdobniki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak, rozumiem o co Wam chodzi. gdybym chciała mieć tylko mojego bojowniczka, to pozostałabym przy moczarce, żabienicy, korzeniu jednym i kokosie. tylko że ja bym chciała wprowadzić jeszcze krewetki i to właśnie z myślą o nich zagracam dno. biorąc pod uwagę ten fakt nadal myślicie że zbyt dużo tworzę kryjówek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krewetki chcę wprowadzić, gdy:

a) uznam że roślinność wystarczająco się rozrosła

b) znajdę w gdańsku miejsce gdzie można je kupić, co nie jest łatwe

planuję 6 sztuk (ewentualne młode powinny się łatwo sprzedać, bo jeśli mam takie problemy ze znalezieniem źródła, to znaczy że podaż jest mała na tym terenie)

 

kamyczki mówisz... usunąć... to słuszna rada, posłucham :)

chcę kupić właśnie jakiś fajny mech jeszcze prócz gałęzatki, tylko z tym też mam problem. wszędzie tylko ten jawajski. muszę się wybrać do reala. podobno mają tam dobrze zaopatrzony akwarystyczny, ale to jest duża wyprawa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij




×
×
  • Dodaj nową pozycję...