Skocz do zawartości

[25] bojownik (nowe str. 10)


korozja
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2tyg to jeszcze nie tak długo, co innego jakby sprzed 2miesięcy... :/

 

poza tym czemu na tym forum wszyscy się bawią w modów? to oni powinni zwracać uwagę na takie rzeczy :)

 

korozja! ja chcę więcej zdjęć bojka - kocham te rybki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 102
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Monika, czemu stare tematy odkopujesz? Proszę pisać w tematach aktualnych a nie z przed 2 tygodni...

ale zaraz zaraz, czegoś nie rozumiem, przecież to jest galeria, więc wydaje mi się że tutaj "odkopywanie" tematów to chyba nic złego... sam przeglądam tematy tutaj po kilka tyg. wstecz od ost. aktywności no, ale każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie. No, co innego gdyby to były tematy odkopywane np związane z jakąś problematyką. ;-)

 

A pytanie do autorki akwarium, jak tam zbiorniczek? Może jakieś nowe zdjątka? Coś się zmieniło?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem zdesperowana nieco i jutro jadę do Okazu (niegdysiejszy świetny sklep w gdańsku obecnie poważnie podupadły) po krewetki oczywiście :] mam nadzieję że trafię na zdrowe yellowki (słyszałam niestety że miewają chore :/).

zdjęć nie robię bo praktycznie się nic nie zmieniło ;P roślinki mi się rozrosły, zwłaszcza ta limnofila którą ostatnio kupiłam. został jej już tylko 1 cm do osiągnięcia powierzchni wody i zastanawiam się czy przestanie rosnąć czy będę musiała podciąć :]

nowych zdjęć należy spodziewać się w weekend ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lukasz1992 --> coś Ci sie chyba przyśniło. nawet na pierwszych zdjęciach gdzie jest przygotowanie zbiornika, jest tło. potem jest zmieniona na czarno-ciemno zielone.

 

 

Edit

a oto i zdjęcia przyobiecane ;)

podmieniałam wodę i trochę za mało odstanej miałam -_- proszę nie zwracać na to uwagi :P

post-111-13685154670364_thumb.jpg

za radą Kiryska usunęłam kamyki. zostały tylko te technicznie niezbędne ;)

 

post-111-13685154670702_thumb.jpg

post-111-13685154670991_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wymaga, ale krewetki jak najbardziej wymagają ;P

 

wczoraj kupiłam jednego yellowka od prywatnego hodowcy :) na początku się panoszyła (jest to dziewczynka) przechadzając się po środku metodycznie poszukując jedzenia. miało jednak miejsce spotkanie nos w nos z bojownikiem i po chwili konsternacji z obu stron krewetka uciekła. bojownik nie jest jednak zainteresowany zjadaniem jej :) rano gdy zapaliłam światło krewetka ze szczytu korzonka przetransportowała się do jakiejś kryjówki i nie wiem gdzie teraz jest, podejrzewam że w kokosie. ogólnie więc została "ustawiona" przez bojka, ale jest jak najbardziej żywa :)

teraz się muszę jakoś umówić na zakup kolejnych 5 sztuk.

mam nadzieję że za jakis czas krewecie nabiorą odwagi i będę im mogła zrobić sesję zdjęciową ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij




×
×
  • Dodaj nową pozycję...