Skocz do zawartości

Troche rozrywki, dacie się ponieść wyobrażni.


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zakładam ten temat w celu rozluźnienia atmosfery, a także zapewnienia rozrywki akwarystom uczęszczającym na tym forum. Ten temat nic nie wniesie do hodowli naszych rybek, ale mam nadzieje że pozwoli wam na chwile rozrywki. Liczę natomiast do włączenia się w rozważania. Pytaniem przewodnim tego tematu będzie: Jeżeli miał byś być rybą akwariową to jaką rybą byś był, i dlaczego akurat tą? Pozdrawiam wszystkich i jak się zastanowię to napisze jaką ja bym był rybcią. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak bym miał być rybą po śmierci to chciał bym być rekinem białym bo kocham rekiny które są szybkie i agresywne oraz niebezpieczne po prostu je wielbię nie wiem dlaczego ale muszę z nimi popływać lub orką która wydaje bardzo specyficzne dźwięki j jest bardzo mądrym stworzeniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli miał byś być rybą akwariową

Przypominam.

dEn rekin i orka to też ssaki ale też są rybami :lol:

:shock: :zamieszany: :D

jaką rybą byś był, i dlaczego akurat tą?

Jakąkolwiek, byle by w rękach ogarniętego i w miarę inteligentnego hodowcy który nie wpakowałby mnie do kuli, albo 25l z różowym żwirkiem i plastikowymi koralowcami. ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sądzę że ta zabawa zostanie zamknięta przez jakiegoś moderatora :mrgreen: Bo nie jest w odpowiednim dziale np.

 

Atreyu: Już jest, a czy zostanie zamknięta to już tylko decyzja moderatora działu. Na pewno jest sensowniejsza niż ta co była ostatnio "uderz głową w klawiaturę i zobacz co wyszło". ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja w przeciwieństwie do was wolałbym żyć na wolności niż w akwarium,nie wyobrażam sobie być rybką która przez całe życie pływa praktycznie w jednym miejscu,po takim czasie i 500l.by mi zbrzydło, przy czym jaką rybką....to wszystko jedno :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja w przeciwieństwie do was wolałbym żyć na wolności niż w akwarium,nie wyobrażam sobie być rybką która przez całe życie pływa praktycznie w jednym miejscu,po takim czasie i 500l.by mi zbrzydło, przy czym jaką rybką....to wszystko jedno :)

Jak byś miał leniwego hodowce to tak :roll: Ale taki co co tydzień zmienia aranż :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...