Skocz do zawartości

[25l] the Tanganyika tank (zdjęcia rybek str.3)


Michael.Waw
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dołączona grafika

the Tanganyika tank

Filtr aqua shut 340l/h. przerobiony na filtr gąbkowy

Grzałka: na razie brak

Wymiary: 40x25x25(dł x szer x wys)

Rośliny: -

Obsada: Planuje parkę Muszlowiec Brevisa ale powoli coraz bardziej przestaje podobać mi się tanganika i zbiornik chyba długo nie wytrzyma w takim stanie.

Oświetlenie: Electronic Energy Saving Lamp 11W

Zdjęcia:

Pierwsze co zrobiłem to tło ze styropianu, efekt po umieszczeniu w akwarium okazał się dużo większy niż myślałem :smile:

Dołączona grafika

Przyszedł czas na wsypanie piasku:

Dołączona grafika

Wstępne układanie kamieni...

Dołączona grafika

... i na sucho z oświetleniem.

Dołączona grafika

Wreszcie efekt końcowy, :mrgreen: (1 dzień.)

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Widok z góry:

Dołączona grafika

i lekkie zbliżenie:

Dołączona grafika

Zapraszam do komentowania i oceniania baniaka :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety jest już zimno i winniczków nie ma, w Tesco ślimaków po Burgundzku też nie było ale jak się pytałem to powiedzieli że za tydzień będą to się w sobotę przejadę po ślimole i będą muszle dla Brevisów. A te to dałem tylko tak żeby pusto nie było, na razie rybek nie ma więc mam czas na dopracowanie baniaka. A tak przy okazji ile może kosztować taka parka brevisów w zoologicznym w centrum handlowym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zgadzam się z kolegą, miałem pisać, że wygląda mi to na księżniczki, ale było późno i mogłem mieć zwidy, dlatego odpuściłem :D

 

Do Twojej Tangi polecam Neolamprologus brevis albo Neolamprologus multifasciatus, ale może lepiej żebyś poszedł bardziej w multifasciatusy bo już trochę miejsca zajmują te łupki czy co to za kamienie są, a jednak ryba potrzebuje miejsca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że to są Księżniczki z Burundi w tym zbiorniku będą tylko do 10 grudnia a potem wprowadzą się do nowego 112l. Myślę nad wpuszczeniem jakiegoś ślimaka bo ryby zostawiają resztki.

Dołączona grafika

 

Akwarium wzięło udział w konkursie na akwarium miesiąca http://forum.superakwarium.pl/viewtopic.php?f=109&t=23714 Zapraszam do głosowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że to są Księżniczki z Burundi w tym zbiorniku będą tylko do 10 grudnia a potem wprowadzą się do nowego 112l. Myślę nad wpuszczeniem jakiegoś ślimaka bo ryby zostawiają resztki.

Każdy tak mówi

Akwarium wzięło udział w konkursie na akwarium miesiąca http://forum.superakwarium.pl/viewtopic.php?f=109&t=23714 Zapraszam do głosowania.

Na co mamy głosować? Akwarium jest nieodpowiednie dla tych ryb!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że to są Księżniczki z Burundi w tym zbiorniku będą tylko do 10 grudnia a potem wprowadzą się do nowego 112l. Myślę nad wpuszczeniem jakiegoś ślimaka bo ryby zostawiają resztki.

Każdy tak mówi

Akwarium wzięło udział w konkursie na akwarium miesiąca http://forum.superakwarium.pl/viewtopic.php?f=109&t=23714 Zapraszam do głosowania.

Na co mamy głosować? Akwarium jest nieodpowiednie dla tych ryb!

Komu się będzie podobać to zagłosuje :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...