Skocz do zawartości

37 l - tym razem prosto i bez korzeni


SebastianW
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...

Akwa jak każdy Twój aranż - tylko się uczyć! Ostatnia wersja średnio mi się podoba. Dziwi mnie tylko jeden fakt... Dlaczego nikt nie krzyczy N E O N Y W 3 0 L!!! i w dodatku stado to od 8szt! Musisz być niezły guru, że nikt nie oblał Ciebie błotem :D

 

Pozazdrościć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fakt 3 neony to nie stado, ale lepie 3 neonom w 30 l, niż 15stu w 60tce, gdzie 12 stu spuszcza owym trzem manto. Głowną obsadą są rasborki 10 szt, kirysy "mikrusy" 5 i kilka otosków. Krewetki też są - niestety w liczbie nieokreślonej ;) . Ztesztą każdy i tak robi w swoich bańkach co chce. Ja uważam, że u mnie obsada jeszcze obleci ;) , a to że mnie jeszcze nikt nie przyczepił się do neonów to już innych sprawa.U mnie aranżacje trwają około roku. W tym czasie nie zmieniam obsady więc neony zostaną jeszcze trochę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fakt 3 neony to nie stado, ale lepie 3 neonom w 30 l, niż 15stu w 60tce, gdzie 12 stu spuszcza owym trzem manto. Głowną obsadą są rasborki 10 szt, kirysy "mikrusy" 5 i kilka otosków.

Neonom lepiej w grupie, niż w "stadzie" złożonym z 3ch sztuk... Te ryby przystosowane są do życia w ławicy. W każdym razie obsada delikatnie mówiąc nie najlepsza - a [przynajmniej dla mnie] to nieodłączna część akwarium, równie ważna co rośliny i aranżacja.

 

O ile czepiam się o obsadę, to akwarium prześliczne. Sam chciałbym mieć takie w domu. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...