Skocz do zawartości

Chamaedorea


Rekomendowane odpowiedzi

  • 5 miesięcy temu...
http://www.tropicalfish.istore.pl/sklep ... 852,0.html << nadal w sprzedazy xD nie wiem czy moge powiedziec ze tez sie nabralem, bo kupilem te roslinke, oczywiscie dwie doniczki wylowilem wiekszosc z akwa jedna galazke zostawilem , zobaczymy czy to bedzie dalej roslo czy zgnije, a wylowione do gleby i na parapet :D :D :D poexperymentujemy troche :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lol... już parę razy na forum przestrzegałem przed tą roślinką :!: Trzeba uważać co się kupuje, bo to tylko szkodzi i napędza zoologi... Więcej hitów doniczkowych widziałem u mnie w zoologu... Aż pokusiłbym się o stwierdzenie, że więcej w nim było roślin doniczkowych niż akwariowych... chyba, że ktoś chce sadzić chemadoreę, skrzydłokwiaty lub draceny :o:shock: ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...] Więcej hitów doniczkowych widziałem u mnie w zoologu... Aż pokusiłbym się o stwierdzenie, że więcej w nim było roślin doniczkowych niż akwariowych [...]

ghyhyhy kwiaciarnie nie zoologi;) mój eksperyment zakończony dzisiaj, wniosek płynie taki iż roślina całkowicie lądowa jest :P . :x Dość już wynalazków ! ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...