Skocz do zawartości

Mieczyk w 25L ?


Marcin!991
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dziewczyna w tym świetnie przerybionym akwarium, 25L, ma mieczyka hellera, takiego czerwonego. Strasznie jej się podoba i chciałaby go zatrzymać w swoim drugim akwarium, też 25L. Tutaj pojawia się moje pytanie, czy może być w 25L? Jeśli tak to może być sam, czy dokupić mu np, samice. Szukałem na internecie w jakim litrażu je się trzyma, ale nie mogłem znaleźć, dlatego pytam Was. Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyna w tym świetnie przerybionym akwarium, 25L, ma mieczyka hellera, takiego czerwonego. Strasznie jej się podoba i chciałaby go zatrzymać w swoim drugim akwarium, też 25L. Tutaj pojawia się moje pytanie, czy może być w 25L? Jeśli tak to może być sam, czy dokupić mu np, samice. Szukałem na internecie w jakim litrażu je się trzyma, ale nie mogłem znaleźć, dlatego pytam Was. Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam.

No niestety w tym litrażu to tylko krewetki i bojek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacz temat viewtopic.php?f=2&t=6739 tam jest dużo na temat mieczyków także hellera m.in. :

"Mieczyków hellera nie powinno się trzymać w akwariach mniejszych niż 90l. minimalna obsada powinna składać się z jednego samca i dwóch samic,przy większej obsadzie powinno się pamiętać aby zawsze liczba samic była większa niż samców."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...