Skocz do zawartości

Pływanie blisko szyby


wojas109
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

to bardzo dobrze jak tak pływają to znaczy że są dobrz utrzymane i sie ciebie nieboją jak cie widzą przez szybe myślą że dasz im jeść bo ty ich karmisz prawda???? one są bardzo zdrowe są w dobrej formie i mają apetyt ale pamiętaj dawaj im jeść raz dziennie bo możesz przekarmić i będą grube i brzydkie gratuluje tak dobrej formy twoich ryb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

leszczcyc :D:D Twoja Wypowiedz najbardziej mi sie spodobała i była najbardziej sensowna ;] Popieram tą wypowiedz ;] :D

 

tu ktoś jest w błedzie.

moje wszystkie ryby poza glonpaskudem i kosiarkami podpływają do szyby jak tylko wstane z tapczanu,,, normalnie chyba mnie poznają? a skalarki to są w tym specjalistami... w sumie to nie specjalnie mi się to podoba ale już tak jest i trzeba z tym żyć... a i w bocznych szybach też się rybki odbijają i jakożś tam nie pływają..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko.. rozumiem .. ale ;] kazdy ma prawo do oceny.. a mi sie spodobała tamta wypowiedz dlatego ze reszta napisała .. mi tez podpływa itd .. a tamten użytkownik uzasadnił dlaczego podpływają.. wiadomo to nie zasada .. lecz to np w tym wypadku moze byc prawdą ;] nikt tego sie nie dowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...