Skocz do zawartości

[45 l] Obsada.


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Znalazłem na pewnym innym forum :), że z krewetkami amano i red cherry mogłyby być Bystrzyki Czerwone :] I tu moje pytanko, bo byłem dzisiaj w zoologu i widziałem, że są tylko dwa gatunki, nie pamiętam dokładnie jakie chyba czerwony i jeszcze jakiś i czy mogłaby być taka obsada ? :

# 5 Red Cherry

# 4 Amano

# 5 Bystrzyk Czerwony

# 5 Bystrzyk ten drugi gatunek ( możliwe, że Kolumbijski albo Pereza :) ) ???

 

Proszę o odpowiedź:)

 

Pozdrawiam :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bystrzyk czerwony :?: Chyba bystrzyk barwny. Jeżeli tak to on nadaję sie do 54 ale do 45 to nie przejdzie ;)

A kolumbijski a zwłaszcza Pereza to nawet do 54 absolutnie nie ;)

Po za tym w tak małym akwarium najlepiej tylko jedno stado ;)

 

Jezeli chodzi o minora to osiąga on małe rozmiary a w 45 L też bedzie mial wystarczająco miejsca do pływania wiec nie ma co przesadzać z tymi 10 cm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. :)

Jestem nowy na tym forum i to mój pierwszy post. :D Zmieniam obsadę bo jest kompletnie do kitu .

Więc tak myślę nad obsadą :

*10 Neon Inessa

*10 Krewetek Red Cherry

*5 Krewetek Tiger

*5 Krewetek Amano

Wydaje mi się, że to jest dobre rozwiązanie :mrgreen:

Na neony za małe akwa. neony min. 54 litry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile ciekawych postów :) Bardzo miło.

No więc może być taka obsada ?:

*Zamiast neonów Endlera tylko nie wiem czy znajdę je gdzieś w okolicy a czy może jakieś inne rybki ?

 

 

Chyba raczej gdzieś to wszystko ładnie wejdzie w akwarium jak nie to pójdą rosnąc do mniejszego akwarium :]

 

Boże albo jestem zacowany albo coś bo nigdy nie widziałem neonów endlera. neony innesa, gupiki endlera jak coś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpuść od razu welonka jeżeli uważasz że się nadaję :roll:

Jeżeli mówisz na niego minor to raczej nie za dużo o nim wiesz.

No chyba raczej ty nie wiesz jak inaczej nazywa sie bystrzyk barwny :) Zastanów sie 3 razy zanim bedziesz chcial pokazac ze ktoś nie ma racji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile ciekawych postów :) Bardzo miło.

No więc może być taka obsada ?:

*Zamiast neonów Endlera tylko nie wiem czy znajdę je gdzieś w okolicy a czy może jakieś inne rybki ?

 

 

Chyba raczej gdzieś to wszystko ładnie wejdzie w akwarium jak nie to pójdą rosnąc do mniejszego akwarium :]

 

Boże albo jestem zacowany albo coś bo nigdy nie widziałem neonów endlera. neony innesa, gupiki endlera jak coś.

Autorowi chodziło o to, że zamiast neonów weźmie gupiki Endlera. Odpowiadam Ci, choć myśle że się jednak nabijasz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc już wiem jakie ryby. Poczytałem troszkę na necie i kupiłem dzisiaj w akwarystycznym:

5x Kardynałek Chiński

5x Razbora Hengeli

5x Krewetka Amano

6x Krewetka Red Cherry :)

No wyczytałem, że mogą to być takie rybki do mojego akwarium ( 45l ) i tu moje pytanie (znowu zawracam wam głowę :) ) Czy mogę kupić jeszcze po pięć rybek ( żeby było 10x Kardynałek Chiński i 10x Razbora Hengeli ) Bo na necie piszę,że lepiej jak są w większej ilości ,czy może kupić zamiast tego 5-7 Furcatusów ? Czy zostawić tak jak jest ?

Proszę o Pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij




×
×
  • Dodaj nową pozycję...