Skocz do zawartości

Baniaczek 54l


_DRAGO_
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ładne akwarium...chociaż jeszcze odrobinkę niedopracowane, ale wszystko przed Tobą.

Nie dawaj do tego akwa dwóch ławic pływających na dodatek w tym samym obszarze,bo za mało miejsca.

A co do kirysków..nie będą one szczęśliwe na tym podłożu..są delikatne a ten bazalt ostry..i ciężki do przekopania dla takiego kiryska...więc pozostań już lepiej przy krewetkach (chociaż one dna nie czyszczą moim zdaniem za bardzo..nie da się w ogóle porównać ich pracy z pracą kirysków, ale za to roślinkami się ładnie opiekują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 55
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...

Mam do was pytanko, a mianowicie:

czy nie przesadą by było kiedy bym miał taką obsadę??

-10xneon innesa

-2xgupik

-5xotosek

-5xkirys pigmei

Czy może wybrać otoski lub kiryski??

Jezeli tak to co by było lepsze dla zbiornika??

????????????????????????????????????????????????????

Niedługo może jakieś nowe fotki. Wszystko ładnie rośnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Troszkę się zmieniło. W zeszłym tygodniu zmieniłem aranż. Sory, że dopiero teraz dodaje zdjęcie ale nie miałem czasu :( . Zdjęcie też z przed tygodnia. Prawdopodobnie jutro dodam zdjęcia teraźniejsze. Obsada tez sie troszeczkę pozmieniała, a mianowicie doszło 6 otosków i 3 helenki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Wiem, ale nie lubie kiedy pływa na powierzchni ponieważ cały czas coś od niej sie odłancza i ływa po całym akwa :( . Trochę ją uporządkuje w weekend i przyczepie ją on nowa. trzyma się jeszcze ale tylko jakąś 1/5 swojej powierzchni która dotyka kamienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na prawdę to jak przytnę roślinki i wsadzę je tam gdzie są jeszcze wolne miejsca to już nie będzie miejsca :) . Dzięki za wszystkie pochwały. To miłe ale myślałem ze może jeszcze jest coś do zmienienia dlatego się pytam o jaka prace chodziło przedmówcy. Fajnie by było żeby powiedział co mu się nie spodobało to może byśmy to obgadali :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Mała aktualizacja. Niedługo dojdzie kilka sztuk krewetek RC. I jeszcze muszę się pochwalić ponieważ doczekałem się młodych helenek :) . Oglądam któregoś dnia akwarium sobie a tu po szybie taka mała 3mm helenka zamiata, porozglądałem się dookoła a tam jeszcze więcej...

Sory za złą jakość zdjęć ale to tylko komórka :( .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij




×
×
  • Dodaj nową pozycję...