Skocz do zawartości

[65l] dobra obsada


Gość ciosana83
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Bocja to duża ryba! Do 65l się nie nadaje. Jak nie masz co z nią zrobić to zapytaj się kogoś znajomego kto ma akwarium czy by nie chciał albo oddaj do zoologicznego. :) A jak chcesz coś dodać do rybek to możesz dokupić towarzyszy do kiryska (ryba stadna).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt jest faktem, nigdy nie wiadomo czy owa rybka ktora oddamy do zoologicznego nie bedzie miala gorzej gdzie indziej... a przynajmniej tak to sobie mozna tlumaczyc. Nie mozna naskakiwac na kogos za trzymanie mieczyka w 65l czy tam pielegnice w 50 czasem do pewnych rzeczy zmusza nas niewiedza(chociaz uwazam ze przed pewnymi decyzjami nalezalo by sie oswic z chociaz podstawowa wiedza na temat potzreb i warunkow) badz los, jak naprzyklad zmiana akwa na mniejsze a przywiazanie robi swoje jak to napisal ktos wyzej (k.gardenman), nikt napewno nie ma tutaj najmniejszego zamiaru unieszczesliwiac swoich rybek ani trzymac ich w sloikach bo widac ze kazdy stara sie jak moze zeby jego "podopiecznym" bylo jaknajlepiej w warunkach jakim przyszlo im zyc. Moja obsada pozostawia duzo do zyczenia i mam praktycznie wszystkie ryby o ktore jest tyle sporow mianowicie bocje (2) i pielegnice(5) nie wpsominajac o 2 zbrojnikach niebieskich a to wszystko w 112 litrach i nie byl bym w stanie oddac ani jednej z tych rybek, to czy to czyni ze mnie dreczyciela? (przepraszam za wpis nie na temat.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...