Skocz do zawartości

[65l] dobra obsada


Gość ciosana83
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Witam ... Mam do Was takie pytanie zakupiłam ostatnio nowe akwarium 65 l wcześniej posiadałam około 100l, ze starego akwarium pozostała mi 1x bocja wspaniała, pielęgnica meeka i olbrzymi glonojad (około 30 cm) do akwarium dokupiłam:8 neonków, 3 mieczyki, 5 danio, 2 miedziaki, 2 kiryski,4 gupiki. po 2 dniach zginęły: 5 neonków -- 1 kirys--- 2 gupiki... czy to pielęgnicy nie podobają się małe rybki???? proszę pomóżcie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ... Mam do Was takie pytanie zakupiłam ostatnio nowe akwarium 65 l wcześniej posiadałam około 100l, ze starego akwarium pozostała mi 1x bocja wspaniała, pielęgnica meeka i olbrzymi glonojad (około 30 cm) do akwarium dokupiłam:8 neonków, 3 mieczyki, 5 danio, 2 miedziaki, 2 kiryski,4 gupiki. po 2 dniach zginęły: 5 neonków -- 1 kirys--- 2 gupiki... czy to pielęgnicy nie podobają się małe rybki???? proszę pomóżcie....

Witam ... Mam do Was takie pytanie zakupiłam ostatnio nowe akwarium 65 l wcześniej posiadałam około 100l, ze starego akwarium pozostała mi 1x bocja wspaniała, pielęgnica meeka i olbrzymi glonojad (około 30 cm) do akwarium dokupiłam:8 neonków, 3 mieczyki, 5 danio, 2 miedziaki, 2 kiryski,4 gupiki. po 2 dniach zginęły: 5 neonków -- 1 kirys--- 2 gupiki... czy to pielęgnicy nie podobają się małe rybki???? proszę pomóżcie....

 

A ja się dowiedziałam na innym forum, że do 50L tylko prętniki i otoski, a ty do 15 litrów więcej....sorry, ale trochę zatrzęsło, nawet ja wiem, że pielęgnice to tylko do baaardzo dużego, a w ogóle dlaczego zmieniłaś na mniejsze??? To ja się martwię, że mój glonik parę cm mniejszy do 300litrów powinien trafić i całą rodzinę na to nakręcam :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nic nie poradzę że glonojadka mam już od 7 lat (dostałam w prezencie i był malutki bardzo) i żyje sobie nie narzeka :) i był już w mniejszym akwarium... a co do pielęgnicy to dobrze sobie radziła w poprzednim akwarium z innymi rybkami ale teraz jej przeszkadzają neonki...oddam ja znajomym... akwarium zmieniłam bo nie mam możliwości aby utrzymywać większe akwarium....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w 60l trzymałem mieczyki i się rozmnażały,ale same mieczyki ineony

miałem 12neonów i 2samice i samca mieczyka, oraz 2kirysy spirzowe i jednego panda.

Ale bocji to tam bym nawet nie wopuścił szkoda rybki!!

Dotego dokup neonów i czerwonych i inessa. i trochę roślin to moja rada :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...