Skocz do zawartości

Czy warto?


Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie, mianowicie czy warto kupować roślinki akwariowe w sklepach internetowych lub allegro? chodzi mi konkretnie o ten sklep http://sklep.roslinyakwariowe.pl/ a może znacie lepszy?Jeśli tak to prosił bym o link bo w moim zoologicznym jest mały wybór.A pytanie czy warto chodzi mi o to czy roślinki nie zwiędną w czasie przesyłki ;)

Z góry dzięki z odp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto! Może niektóre ceny są trochę wysokie, ale naprawdę warto! Z wielu sklepów internetowych w których kupowałem ten uważam za najlepszy. Roślinki bardzo ładne, zdrowe, a zamawiając w grudniu przy bardzo niskich temperaturach absolutnie nic się nie działo. Naprawdę szczerze polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy jaki typ akwarium chcesz prowadzić. Przy ramirezach i RC na pewno będziesz musiał mieć gęsto obsadzone akwarium najlepiej ze sporą ilością mchu. Masz w tym sklepie zdjęcia wszystkich roślin, wymagania itd. Zobacz co Ci się podoba, na co możesz sobie pozwolić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy zamawianiu zaznacz opcje "bez zamienników", tak bynajmniej jest na allegro. Na podobnej zasadzie raczej działa sklep na stronie int. Gdy nie maja konkretnej Twojej rośliny, wysyłają inną którą mają na stanie, to wszystko z racji z deka skopanego regulaminu. Na aquario z kolei wysyłają zapytanie czy chcesz zamiennik, jeżeli konkretnego towaru nie ma. Ogólnie to nie polecam, no chyba że coś się znajdzie wyszukanego ... trochę drogo tam mają [r.a.]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie podzielam Waszego zdania, że drogo. Zamawiałem tam kilka razy i fakt, że niektóre rośliny może są trochę za drogie... Porównanie: rotala czerwona chyba coś około 12zł 8-10 sadzonek (w sklepie też coś takiego), podobnie sprawa ma się z moczarką, mchami, cryptocortynami... Tylko jest jedno duże ale... Tam nie dają "bubli". Przynajmniej nigdy się z czymś takim nie spotkałem. Roślinki są bardzo mocno wybarwione, zdrowe z wytworzonym już systemem korzeniowym. Tak więc ja wolę zapłacić ze 2 złote więcej, a mieć konkret.

 

Tak dla zobrazowania, akwarium (112l), które kiedyś prezentowałem na forum było obsadzone w pełni roślinami z tego sklepu. Cały zestaw kosztował mnie 180zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...