Skocz do zawartości

Bardzo dziwne zachowanie krewetek.


fireboyy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka.

Chciałem się coś zapytać. Gdy krewetka leży czasem sobie do góry nogami to oznacza, że jest z nią coś nie tak? Czy jest to normalnie zachowanie ?

Dziś rano jedna leżała tak, po przyjściu ze szkoły leży tak nadal lecz w innym miejscu. Czyżby zdechła? Inne też tak robią, ale po paru minutach, godzinach już sobie chodzą.

Czy zwykły pokarm granulowany przeznaczony dla ryb może być spożyty przez krewetki?

Zauważyłem też, że w ogóle nie wchodzą do kokosa, a także na mech jawajski, który znajduję sie na kokosie.

Zapomniałem dodać, że są to krewetki red cherry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne w raczej bardzo dziwne ... Śmiem twierdzić że twoja krewetka niestety jest już martwa, a to, że leżała w innym miejscu mogło być spowodowane prądem wody lub innymi wodnymi stworami :P Martwa krewetka bieleje. Z tym pokarmem to nie wiem, spróbuj :P wsyp troszkę i obserwuj czy krewetki są nim zainteresowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Um, to chyba czas ją wyciągnąć. :P

Czy bieleje to nie wiem, ale jest teraz czerwona - najbardziej ze wszystkich oO

Pokarm już wsypałem wcześniej... Jakoś nie rzucały się na niego, ale jedna zwróciła uwagę, że coś jest nie tak i poszła zobaczyć, ale czy jadła to nie wiem xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takiego sposobu leżenia krewetki nie preferują na pewno.

To co dla ryb dobre,może nie być dla krewetek.Jak ci zostaje to rób jak ja.

Włóż trochę do pojemnika z przyssawką na szybie.Zostaw 3 godziny i wyciągaj.

U mnie krewetki jedzą ze smakiem tylko Astacolor-od paletek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akwarium 20l.

Pokarm suchy, granulowany.

Parametry wody nie znam. Wiem tylko, że woda ma ok. 23stopni.

Zauważyłem dziwną rzecz... Gdy wyciągałem zdechłe z wody miały one hmm.. tak jakby od razu po ich głowie jakby miał się zaczynać kręgosłup takie przedziurawienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Moje krewetki bardzo lubią płatki, banany. Spróbuj tego. Krewetki mogły pasc z przyczyn chemicznych. Mogłeś przedawkować chemikalia lub dac jakies których nie preferują. Moze liscie jedzą z głodu ale raczej nie. krewetka se sama zawsze poradzi:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...