Jump to content

fireboyy

Użytkownik
 • Content count

  6
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by fireboyy

 1. Hejka. Chciałem się coś zapytać. Gdy krewetka leży czasem sobie do góry nogami to oznacza, że jest z nią coś nie tak? Czy jest to normalnie zachowanie ? Dziś rano jedna leżała tak, po przyjściu ze szkoły leży tak nadal lecz w innym miejscu. Czyżby zdechła? Inne też tak robią, ale po paru minutach, godzinach już sobie chodzą. Czy zwykły pokarm granulowany przeznaczony dla ryb może być spożyty przez krewetki? Zauważyłem też, że w ogóle nie wchodzą do kokosa, a także na mech jawajski, który znajduję sie na kokosie. Zapomniałem dodać, że są to krewetki red cherry.
 2. fireboyy

  Bardzo dziwne zachowanie krewetek.

  Tak. Czytalem o tym i dostosowałem się do tego.
 3. fireboyy

  Bardzo dziwne zachowanie krewetek.

  Niestety nie wiem tego.
 4. fireboyy

  Bardzo dziwne zachowanie krewetek.

  Akwarium 20l. Pokarm suchy, granulowany. Parametry wody nie znam. Wiem tylko, że woda ma ok. 23stopni. Zauważyłem dziwną rzecz... Gdy wyciągałem zdechłe z wody miały one hmm.. tak jakby od razu po ich głowie jakby miał się zaczynać kręgosłup takie przedziurawienie.
 5. fireboyy

  Bardzo dziwne zachowanie krewetek.

  Cześć. Mam znowu problem, nie wiem co się z nimi dzieję, ale już z 6 krewetek zostały mi tylko 3... Czym to może być tak spowodowane, że one umierają?
 6. fireboyy

  Bardzo dziwne zachowanie krewetek.

  Um, to chyba czas ją wyciągnąć. Czy bieleje to nie wiem, ale jest teraz czerwona - najbardziej ze wszystkich oO Pokarm już wsypałem wcześniej... Jakoś nie rzucały się na niego, ale jedna zwróciła uwagę, że coś jest nie tak i poszła zobaczyć, ale czy jadła to nie wiem xd
 7. Akwarium ok. 20l(chyba ;p) Sprzęt: Jak na razie jest jakis chiński filt, lecz działa nawet dobrze. Za ok. tydzień mam zamiar kupić grzałkę. Podłoże: Kamyczki białe. Dekoracje: eem, muszelki ;P Flora: Niestety nie znam nazw, ale wiem, że jedna jest na K. Kukumba czy jakoś Fauna: No i tutaj jeszcze nie wiem... Coś ode mnie: No więc dopiero co zaczynam z akwarystyką. Akwarium nie wygląda za ciekawie, ale zamierzam kupić akwarium ok. 40 może 54l. Niestety nie wiem jakie kupić rybki/e. Proszę o pomoc Zdjęcia: Tutaj parę minut po założeniu akwarium A tutaj już dzień później. Wiem, że akwarium nie wygląda zachęcająco i w ogóle ciekawie, ale myślę, że jako forum doradzicie mi co i jak
 8. fireboyy

  [20l] Jak na razie puste..

  Dziekuje za wasze rady. Muszle już są wyciągnięte. Na roślinki i korzeń na razie nie mam pieniędzy. Myślałem właśnie nad krewetkami. Grzałka raczej będzie potrzebna... Gdy wkladam rękę woda jest zimna. Jeżeli chodzi o roślinki możecie napisać, ktore się nie nadaja? Nie piszcie po nazwach bo nie wiem, które to ^^ A i jak ten mech posadzic na korzeniu?
×