Skocz do zawartości

54l - pierwsze akwarium


Goku
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Autorze, obiecałem że nie wypowiem się więcej na temat i słowa dotrzymam. Uświadomię Ci jednak coś innego, związanego bezpośrednio z forum.

 

Każdy z nas poświęca swój czas i swoją wiedzę nie dla własnego widzi mi się, lecz po to, żeby szerzyć wiedzę na temat akwarystyki. Nikt z nas nie dostaje za to pieniędzy. Nikt nie pracuje na etat. Każdy z nas pomaga bezinteresownie. Każdy z nas pomaga dopóki druga strona słucha i stosuje się do rad. 

Otrzymałeś pomoc od różnych ludzi. My się czegoś nauczyliśmy i mieliśmy nadzieję że Ty również coś z tego tematu wyniosłeś. Każdy z nas zostawił tu sporo czasu, przemyśleń, doświadczeń i wiedzy tylko dla Ciebie. Tylko po to, żeby na końcu okazało się, że jednak nie zamierzasz stosować się do rad. Nie dziw nam się, że odpuszczamy. Pomaganie ma sens tylko wtedy, gdy druga strona bierze to na poważnie.

Na przyszłość, szanuj tych którzy poświęcają swój czas, bo ten jest bezcenny. Życzymy powodzenia i naprawdę to nic osobistego. Życzymy jak najlepiej. Po prostu nie chcemy marnować naszego czasu. Nic mniej, nic więcej... 

 

Pozdrawiam.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stosowałem się do rad więc nie można powiedzieć, że cały wątek był zbędny bo o rybach dużo się nie rozmawiało, ale wiem, że dałem d...

Rozumiem Was dlatego w tym wątku wypowiadać się nie będę i jeśli rybki będą chorować to też nie będę Wam zawracać głowy, ale mam nadzieję, że akwarium u mnie wytrwa długo i następne już będę zakładać tylko tak jak mi poradzicie.

 

Wysłane z mojego HUAWEI P8 z domu przed telewizorem przy pomocy Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Panowie w tym miesiącu może na początek stycznia chciałbym zrobić większe porządki, w sensie wymienić całe podłoże, dokupić roślin i wymienić filtr.

Do tej pory nie miałem większych problemów, a do niedawna miałem w spadku filtr Aquael mini kani 80, ale właśnie musiałem oddać i już się nie obejdzie bez kupna więc chciałem się zapytać czy do takiego akwarium kupić Mini kani 120 czy zainwestować więcej w midi kani 800 z myślą o zmianie akwarium na większe bo chciałbym to zrobić jakoś w ciągu kilku miesięcy.

 

 

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...