Skocz do zawartości

sumy rekinie


malinka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wystarczy akwarium 300 litrów dla tych rybek i nie przesadzajcie już, że rosną takimi gigantami. Owszem rosną, ale na wolności. W akwarium są zawsze mniejsze takie do 15-20 cm. Zależy od wielkości zbiornika i od karmienia.

Powiadasz na Pomorzu ? A skąd jesteś ? Bo tak się składa, że mam 2 osobniki do sprzedania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

smalczyk ma rację jestem z Gdyni a jakiej są wielkości te twoje bo jak są jeszcze małe to może w kwietniu bym kupił ale czy dla sumików szklistych starczy 112 l bo dla rekinich chyba nie fajny wilk :D

EDIT:

Jak wygląda duch amazoński?

shan: Posty się edytuje !!! Otrzymujesz kolejne ostrzeżenie za olewanie regulaminu !! PRZECZYTAJ GO LEPIEJ !!! viewtopic.php?f=43&t=14634

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety te ryby jak są małe to są bardzo atrakcyjne i pięknie wyglądają i są stosunkowo nie drogie. Zawsze będą kupowane, a potem jest wielki problem, że ryba urosła i już nie jest taka ładna. Gdzie się podziały jej srebrne ładne barwy ? I się rybkę sprzedaje albo oddaje. Zawsze tak będzie. Ja już wiem, że na pewno już nigdy nie kupie sumów rekinich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy to prawda że, sumy szkliste są tak delikatne? Jedna osoba na forum pisała, że jej się złamał i wygiął o 90 stopni cz to możliwe? :?:(wiem, wiem pewnie w nie właściwym temacie ale mnie to naprawdę intryguję)

Może nie są jakoś specjalnie delikatne, ale potrafią same siebie okaleczać uderzając o szyby w akwarium... sam byłem świadkiem takiego zachowania.

Co do tego że sam się "złamał i wygiął o 90 stopni" - to raczej moim zdaniem nie możliwe ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...