Skocz do zawartości

[220l] roślinne z paletkami


zwiras
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

no niby tak,jasne że można trzymać palecie w (kranówce)ale z ikry nic nie będzie :( a jak z podmiankami wody?co ile?i ile?

Pary dochowują się młodych, jest wszystko ok!, ale kiedy młode zaczynają pływać, rodzice nie są w stanie ich upilnować. Kończą jako żywy pokarm innych paletek. Zresztą, nie zależy mi na rozmnażaniu paletek.

 

(wstawiam kilka fotek z młodymi)

 

podmiana wody raz w tygodniu, około 1/5 wody, przy okazji odmulania dna! Baniak uzupełniam wodą (kranówką) nieodstaną.

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 55
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Jaki piękny widok :D Ahhhh....Już się nie moge doczekać kiedy u mnie pojawią się paletki :D

Znalazłam dokładnie jakie masz gatunki paletek ;)

Brillant Turkus (ta w paski i te w szlaczki niebieskie)

Kobalt (cała niebieska)

White Snow (ta biała cała)

Marboro Red (pomarańczowe)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Mam pytanie odnośnie tego tła jak zostało wykonane czy to jest nadruk czy zrobiłeś je sam jesli sam mogę prosić o opis wykonania .

ps.baniak na 5 z wielkim plusem

hej,

tło kupiłem w sklepie zoologicznym. Tło jest niebieskie, z tym, że dół jest ciemniejszy, w górę się rozjaśnia. daje to taki złudny efekt toni wodnej. Plusem jest również to, że w tylnej szybie odbijają się rośliny co daje efekt większej głębi.

pozdr. zwiras

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij




×
×
  • Dodaj nową pozycję...