Skocz do zawartości

Czy krewetki nie zostaną zjedzone w ogólnym?


akwamania
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie zgodzę się

:arrow: Bystrzyki zjedzą ci krewetki na 100 procent widziałem osobiście jak po prostu rozskubały krewcie u kolesia w baniaku

:arrow: Kirysnik czarnoplamy również będzie zainteresowany krewciami przynajmniej jak dorośnie wiem jakie maja ssanie karmiłem właśnie kirysniki tartym sercem wołowym i wiem jakie kawały pożerały nie miały również problemu z narybkiem .

:arrow: zmiennik plamisty przepadają za żywym pokarmem wiec młode krewcie nie powinny im robić problemu no ale tutaj mogę się mylić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie myślałem ze jak kiryśnik czarnoplamy dorośnie to pewnie atakowałby je.Lepiej chyba bedzie jak bede je hodował w oddzielnym zbiorniku.I ewentualnie jak sie rozmnoża to kilka na próbe bym wpóścił i zobaczył czy przetrwają.Bo tak to szkoda.Dzękuje.Czekam na propozycje jakie odmiany zakupić i zbiornik w którym mógłbym trzymać kilka gatunków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zgodzę się

:arrow: Bystrzyki zjedzą ci krewetki na 100 procent widziałem osobiście jak po prostu rozskubały krewcie u kolesia w baniaku

:arrow: Kirysnik czarnoplamy również będzie zainteresowany krewciami przynajmniej jak dorośnie wiem jakie maja ssanie karmiłem właśnie kirysniki tartym sercem wołowym i wiem jakie kawały pożerały nie miały również problemu z narybkiem .

:arrow: zmiennik plamisty przepadają za żywym pokarmem wiec młode krewcie nie powinny im robić problemu no ale tutaj mogę się mylić

 

U mojego kolegi bystrzyki nie tykają krewetek, więc na tym się wzorowałem.

Co do kiryśników to nie miałem pewności i zapomniałem dopisać. Sory

Pomyliłeś się przy zmiennikach. Tylko niektóre okazy obskubują krewetki. Owszem że interesują się żywym pokarmem, ale krewetki jak dorosną nie będą obgryzane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak 216 nikt nie powiedział ze nie można trzymać karłowatych ale też nikt nie powiedział o amano czy filtrujących

:arrow: ja mam baniak jaki mam i co rc ,babaulti i amano ,filtrująca gdzieś jest ale gdzie one lubią się chować wiec na początek lepiej coś właśnie typu rc, babaulti

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie jak kolega wcześniej pisał może z wiekszych?Moje rybki też nie są duże gdyż bystrzyk ozdobny dorasta5 cm,rasborki 4 cm,kiryski 7,5 cm,zmiennik 7cm,glonojad zbrojnik 12cm(mam go od ok 7,8 lat),kirysnik czarnoplamy 19cm.A większść krewetek dorasta też rozmiarów 3-5cm.Dlatego pomyślałem że móglbym kilka wpuścić??Lecz nie wiem czy partie przydenne w akwarium nie były by przerybione??(glonojad,5 kiryskow,2 kirysniki)+ krewetki lecz nie wiem ile?I jakie?Czy z tych większych czy karłowatych? :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...