Jump to content

akwamania

Użytkownik
 • Content count

  73
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0

About akwamania

 • Rank
  Forumowicz
 • Birthday 11/30/1986

Kontakt

 • Strona WWW
  http://www.youtube.com/watch?v=lhgwMaSUFDY

Informacje o profilu

 • Lokalizacja
  Europa
 • Zainteresowania
  Akwarystyka,muzyka sport.
 1. prujesz się jak stare prześcieradło.myślisz że nie sprawdzałem.Chodziło mi o nazwę,szukałem na allegro czy gdzieś dostane.po drugie o waszą opinie.jakie lepiej jakie nie.po trzecie w pytaniu jest jakie polecacie,jakie macie u siebie. Edit: Ktoś pisał że świetnie nadaje się serpentynit http://allegro.pl/kamien-akwarystyczny-serpentynit-zielony-toczony-i6626788365.html Regulamin 6.1 i 6.2 Ja chyba raczej nie, to Ty się tak "poprułeś" że aż z wrażenia pouciekały Ci wielkie litery i spacje. Uważaj bo Ci żyłka strzeli. Mapet
 2. ok swojak,dziękuje i tak tych kamieni będzie kilka żeby podeprzeć korzenie i kilka do dekoracji.i tutaj w opisie jest że nie wpływają na odczyny wody.Dlatego pytam was o zdanie bo pewnie wielu forumowiczów borykało się kiedyś z doborem kamieni.
 3. No te linki co podesłałeś dużo pomagają,o to chodziło.A zobaczcie tutaj są użyte te czarne co wklejałem zdjęcie.
 4. chodzi tu o kilka kamieni te prezentują się dobrze i podobno nie wprowadzają za dużych zmian w wodzie mowa o tych Black Grey Stone
 5. Nie.Kamieni tylko kilka na podpórki korzeni i dekoracji.Mam 3 korzenie i planuje dokup jeszcze jednego oraz te skałki do których zamieściłem linka.
 6. Kiryśniki zbrojniki i stadko bystrzyków Zobaczcie http://allegro.pl/black-grey-stone-zestaw-kamieni-5kg-do-akwarium-i6625669064.html
 7. Faktycznie manten stone podobna do tych ze zdjęć.A kamienie typu dark grey ?
 8. No tak,ale jeśli jest tu jakiś doświadczony akwarysta to chyba zna nazwy kamieni(skał) które można umieścić w akwarium.Bo wzrokowo ze zdjęcia to chyba będzie ciężko.
 9. To nie pierwszy raz kiedy nie dowiedziałem się tutaj kompletnie nic. Jeszcze raz dziękuje za odpowiedzi nie związane z pytaniem,które chyba jest niezrozumiałe i skomplikowane. Trzeba znaleźć jakieś inne forum na którym będzie można się czegoś dowiedzieć.
 10. Wody przejrzyste : Strumienie spływają z wyżyn Brazylii i gór Gujany. Woda w nich jest przejrzysta czasami o niebieskawym odcieniu. Rzeki te miejscami posiadają duży przepływ, jedna najczęściej są spokojniejsze. Typowymi przejrzystymi rzekami są Rio Xingu i Rio Tocantins. Zbiornik powinien posiadać dobrą filtrację do utrzymania przejrzystej wody o umiarkowanym prądzie. Jak podłoża możemy użyć drobnego żwiru, piasku z żyźniejszym substratem pod spodem. Elementami wystroju mogą być korzenie i kilka niedużych kamieni. Temperatura powinna wynosić 24-28 oC, a Ph 6,5-7,5. Używajmy i utrzymujmy wodę miękką. Akwarium powinno być jasne i dobrze oświetlone. Do odsadzenia możemy użyć żabienic, rogatka, kabomby, pisti, hiacynta wodnego, nurzańca. Rybami powinny być kiryski, pielęgnice, pielęgniczki, bystrzyki i zbrojniki Jakie skałki do takiego biotopu?
 11. Witam planuje założyć akwarium o biotopie Ameryka Południowa Wody przejrzyste .Mam pytanie dotyczące aranżacji,a mianowicie skałek,głazów które były by odpowiednie do tego typu zbiornika.Pytanie tutaj do doświadczonych akwarystów.Jakie polecacie?Jakie macie u siebie?
 12. akwamania

  ŁUPEK DRZEWIASTY I ŁUPEK CZARNY

  to jakie skalki byście polecili do ogólnego.najbezpieczniejsze waszym zdaniem. bo sam juz zgłupiałem.
×