Skocz do zawartości

Moje akwarium


norbinl
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Co sądzicie o ty akwarium http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/8998b1f330cac481.html

( oczywiście jeszcze w trakcie nabywania roślin , muszę też uzupełnić braki rybek ) Kiepska jakość zdjęcia ale myśle że coś widać. To jest 60l ale mam 112l ale muszę skombinować do niego jąkąś szafeczke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miał próbne manewry w jeziorku.

 

EDIT:

 

Sztuczne roślinki oczywiście że do kosza ale wsadziłem bo jestem w trakcie kupna żywych. Łódź pewnie zamienię na kokos ale myślę ją obłożyć mchem i powinno to jakoś wyglądać .Fototapete napewno zmienię bo jest do **** i do tego się nie chce trzymać. Tak to jest jeśli ktoś ci chce zrobić prezent. Najlepszy prezentem jest co ??????? kasa ( z którą chwilowo marnie [to przez kryzys] :)

 

mei: regulamin! 6.2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat nie powinien być czasem w dziale galeria?

Napisz jaką masz filtracje, oświetlenie, dokładną obsadę - zgodnie z viewtopic.php?f=22&t=1937

 

Przyznam że ciekawe to "J-139", ale łodzie podwodne raczej nie toną w biotopach rybek słodkowodnych, więc wygląda to nienaturalnie ;)

Zrób tak jak napisał kolega. Ale dokładnie przeczytaj wytyczne działu galeria! Przeczytaj też regulamin forum viewtopic.php?f=11&t=14634 oraz pomoc jak pisać tematy itp. czyli faq.php

 

 

Ten temat zamykam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...