Skocz do zawartości

Hej jakie proponujesz rybki do akwarium Zimnowodnego


Jasko
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak sie zastanawiam nad rybkami do akwarium zimnowodnego, niemam namysli rybek szarych naogol krajowych w wiekszosci lecz rybek ktore maja piekne barwy i ciekawe zwyczaje jak np Pielegnice.

Mam namysli akwaria okolo 1000l i wiecej a dlatego sie zastanawiam bo ogrzanie takiego zbiornika sporo kosztuje.

 

jakie bys wpuscil/a rybki do takiego zbiornika aby bylo kolorowe i ciekawe nawet gdyby mialo 500l.

 

Ja bym wpuscil

-Bass sloneczny ,zachowuje sie jak pielegnica pilnuje ikry i narybku i ma piekne kolory i do tego jest to ryba terytorialna, i jakie jeszcze??

 

pozdrawiam wszystkich ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam wężogłowy ... kolorowe ... i sporo gatunków nie wymaga ogrzewania ... np. channa aurantimaculata ...

 

Pielęgnice z CA ... sporo gatunków też wytrzymaje bez grzałki

 

BTW Okonie są piękne, szczupaki ,liny ,wzdręgi też ,poszukaj fotek nie pożałujesz :o)

 

1000 l to zbiornik ,w któym możesz już sporo rybki hodować ...

 

ale ... najlepiej ,nim kupisz rybki pogadaj z ludźmi ,któzy znają się na ich hodowli ,zaloguj się na jakimś specjalistycznym forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Adrian jak i wszystkich,

ladne te wezoglowy i ciekawe, a jakie miales namysli Pielegnice do zimnej wody?

 

Poza tym te ktore wymieniles tez sa ciekawe ale szczupak? On chyba osiaga 150cm? Widzialem w gazecie i chyba by pozjadal wszystko?

 

Akwariowe rybki jakies kolorowe oprucz welonek ;)

 

pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

ja właśnie zmieniam obsadę i planuje trzymać welony, mam 450L akwarium myślę że będą miały u mnie dobrze:)

nikt nie jest raczej za welonkami bo kojarzą się z kulą -mam zamiar zmienić ten trend :D jak zmienię wystrój koniecznie wrzucę foty :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...