Skocz do zawartości

"Organiczne" Jedzonko


TheKwasu121
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli jedna osoba mówi ci, że jesteś pijany, możesz ją zignorować. Jeżeli mówi ci to dziesięć osób - zacznij szukać łóżka. Tak mówią Chińczycy...

 

Gurami całujący - 30cm

Płaskobok tępogłowy - 20cm

Bocja wspaniała - 25cm

Zbrojnik lamparci - 40cm

 

Pomijam resztę. Męczysz ryby i nie znasz pojęcia "optymalne warunki". A męczenie ryb zawsze wywołuje moją reakcję niezależnie od tego, czy to jest czy nie jest O/T.

EOT z mojej strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie -.- Czy wy choc raz mozecie odpowiedziec na Temat -.-? Powinny tu byc Warny za Offtopowanie -.-. Pytalem sie czy moge TE ryby tak karmic, wiec szanownie nie doczepiajcie sie do mojej obsady -.-. Te ryby nie karlowacieja! Wszystkie sa wymiarowe ! Niewiem co wy jeszcze chcecie -.- Maja wolną przestrzen do plywania, Kryjowki i dostaja regularnie pokarm. Jakos zaden sprzedawca nie odradzil mi trzymania takich ryb w akwarium. Zadna Ryba nie padla mi od Ponad 3 lat! Tylko wy macie jakies Wielkie pretensje -.-. Nie mam zamiaru wymieniac akwarium, bo dopiero co to robilem. Ryb tez nie oddam, bo nie plywam w kasie. Wiec prosze was odpowiadajcie na temat, a nie typu "(...)o boshe jaka ZuA opsata!". OMFG -.-. Szkoda slow... I wiem ze bedziecie mieli pretensje ze "Mecze Biedne Rybki". Ale zapewniam was, one w tym akwarium maja sie dobrze -.-. Ogolnie to kazda ryba meczy sie w akwarium, poniewaz potrzebuje miec WIECEJ wolnej przestrzeni do Plywania, niz w jakis "Akwariach" wiec najlepiej wypuscie ryby na wolnosc no bo przeciez one sie mecza -.-"

A ja Ci kolego powiem tak. Skoro nas traktujesz jak debili, to my traktujemy tak Ciebie. Myślisz, że nie wiemy jak wyglądają poszczególne ryby? Musiałeś dawać aż zdjęcia? I to ty za chwilkę dostaniesz warna za takie wybuchy! I niestety ale męczysz ryby. I żadne cudowne karmienie im życia nie poprawia. Poczytaj o tych rybach i ich minimalnych wymaganiach.

 

ps. Jakby Ciebie zamknęli w pomieszczeniu 2x2m z jeszcze kilkoma osobami i podawali jeść, to też byś żył ale chyba za szczęśliwy to byś nie był :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie -.- Czy wy choc raz mozecie odpowiedziec na Temat -.-? Powinny tu byc Warny za Offtopowanie -.-. Pytalem sie czy moge TE ryby tak karmic, wiec szanownie nie doczepiajcie sie do mojej obsady -.-. Te ryby nie karlowacieja! Wszystkie sa wymiarowe ! Niewiem co wy jeszcze chcecie -.- Maja wolną przestrzen do plywania, Kryjowki i dostaja regularnie pokarm. Jakos zaden sprzedawca nie odradzil mi trzymania takich ryb w akwarium. Zadna Ryba nie padla mi od Ponad 3 lat! Tylko wy macie jakies Wielkie pretensje -.-. Nie mam zamiaru wymieniac akwarium, bo dopiero co to robilem. Ryb tez nie oddam, bo nie plywam w kasie. Wiec prosze was odpowiadajcie na temat, a nie typu "(...)o boshe jaka ZuA opsata!". OMFG -.-. Szkoda slow... I wiem ze bedziecie mieli pretensje ze "Mecze Biedne Rybki". Ale zapewniam was, one w tym akwarium maja sie dobrze -.-. Ogolnie to kazda ryba meczy sie w akwarium, poniewaz potrzebuje miec WIECEJ wolnej przestrzeni do Plywania, niz w jakis "Akwariach" wiec najlepiej wypuscie ryby na wolnosc no bo przeciez one sie mecza -.-"

o kolejny znawca i badacz ryb :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) Jakos zaden sprzedawca nie odradzil mi trzymania takich ryb w akwarium.

Nie dość, że nie używasz polskich znaków to piszesz takie zdanie /\

Myślisz, że wszyscy sprzedawcy są kompetentni? Ja, gdybym był sprzedawcą chciałbym sprzedać jak najwięcej, więc po co zniechęcać klientów do zarobienia?

 

Nie wierze, że 20 lat temu ryby nie karłowaciały, ani nie zdychały w tak małych akwariach.

No, ale jeśli jesteś przekonany o swojej teorii to nie będę Cię zmuszał do jej przemyślenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

litości!

ja mam:

kirysy. klariasy. gupika sztuk 1. zbrojniki. płaskoboki. skalary. mieczyki. jakiegoś sumokirysa. ikrę. narybek. płoć i żabę.

tylko na jeden oddech.

ja miałam 20 lat temu 200l bo samemu trzeba było robić w kontownikach i na kicie.

to jak ja zapytam o coś związanego z filtracją 50 litrów,

to zapytacie tak samo jak się to zmieściło?

dobrze że pokazał foty bo wyeliminował możliwość pomyłki.

ja też ciekawa jestem waszej odpowiedzi na ten temat, nie spodziewałam się tu besztania z góry i jeszcze za nic. bardzo proszę. wypowiedzcie się co kto uważa bo tak samo i mi to się przyda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

 

Jedyna Osoba ktora mnie rozumie. Wie jak ciezko trzeba bylo sie napracowac zeby miec akwa ponad 100l. Wiekszosc nie wierzy bo maja po 16 lat i mysla ze pozjadali wszystkie rozumy. Tak wiec do drogich osob ktore na mnie tak wrzucaly - Zastosuje sie do waszych rad JEDYNIE jak bede mial czarno na bialym CERTYFIKAT z waszym ukonczeniem szkoly wyzszej na profilu "Biolog Morski".

 

Pozdrawiam. :>

sam zachowujesz się jak byś miał 5 lat

nie dociera do ciebie że te ryby się męczą?

a może czerpiesz przyjemność ze znęcania się nad tymi biednymi stworzeniami?

gratuluje głupoty dzieciaku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie da rady.

sam musisz wyciągnąć wnioski.

ja ze swojej strony proszę gospodarza o usunięcie postów nie na temat. o nie blokowanie wątku. może ktoś zechce się wypowiedzieć na temat w konkretny sposób lub podeśle linki jeśli gdzieś już była poruszona konkretnie taka sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja temat zamknę, prowadzi jedynie do wyżycia się autora na innych... Kolego, nie mam 16 lat i mam 3 akwaria w tym 250L, więc wiem ile pracy to kosztuje. Ale przede wszystkim trzeba pogłębiać swoją wiedzę a nie marudzić ile to pracy i jeszcze tupać nogami bo ktoś śmie Cię pouczać :roll:

 

ps. co ma biolog morski do akwarium słodkowodnego? :zamieszany:

ps2. Autor poprzez edycję "niewygodnych" postów sam zdecydował o zamknięciu tematu... Poza tym za brak szacunku oraz nie przestrzeganie regulaminu został zbanowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...