Skocz do zawartości

Dobra tania książka ?


LASER
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam dobrej taniej książki o rybkach. Żeby było w nich duo rybek, zdjęcia i dobre opisy. Ważne żeby była tania i dobra ;) Polećcie jakąś fajną dobrą książkę o akwarystyce. Może jakieś porady dotyczące akwarium ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwykle ceny dobrych książek o akwarystyce wahają się od 50zł w górę, a nie znajdziesz w nich więcej informacji niż na forum ;)

 

Za to polecam Ci magazyn Akwarium. Nieduży wydatek co miesiąc, a zdarzają się ciekawe artykuły ;).

10zł miesięcznie to niedużo? Dla mnie cena jest kosmiczna za kilka stron o czymś co mnie zupełnie nie interesuje... 1/3 magazynu to poradnik terrarystyczny, 1/3 to opisy gatunków, których normalny śmiertelnik w miasteczku poniżej 100.000 mieszkańców nie ma co szukać, a pozostała 1/3 to reklamy i wywiady nie wnoszące specjalnie nic do wiedzy akwarystycznej.

 

Już za 25zł można mieć książkę, która przedstawia zakładanie, urządzanie akwarium, opisy najpopularniejszych gatunków roślin i zwierząt, a o to chyba chodzi :D Dodatkowo mają zakładkę ze sprzętem i chorobami, więc to co początkujący akwarysta chciałby wiedzieć i widzieć. Mnie tam nie interesuje Aulonocara kandeense z mbuna bo wiem, że i tak sobie go nie sprawię, a ichtiologiem nie jestem ;)

 

przykładowa aukcja - brak ofert kupna...

http://www.allegro.pl/item898892149_pie ... lecam.html

 

Do tego jakiś album roślin wodnych + książka o chorobach + forum i masz całą gamę informacji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...