Skocz do zawartości

MOje nowe tlo .


ceroone
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Po przestudiowaniu forum i prawie wszystkich postach dot. wyglądu naszych awarii postanowiłem sobie zrobić tło.

Powstało z styropianu i pianki montażowej do okien lub futryn. Pomalowałem je na brązowo i tu moje pytanie chyba nie bardzo pasuje ten kolor do akwarium czy do tej struktury pianki nie był by lepszy kolor, może mi ktoś podpowie ? ;)

post-3493-13685157468277_thumb.jpg

post-3493-13685157468481_thumb.jpg

post-3493-13685157468677_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc efekt nie powala...

 

Najtańsze tło produkowane seryjnie [ok 20zł za 60x30 AquaEl PS] wygląda podobne... tylko jest ładniejsze...

 

Pomalowałeś farbą z atestem żywnościowym?

 

I struktury w styropianie można by było zrobić ładniejsze i kolor... ten odcień brązu mi się tylko z jednym kojarzy :roll::roll::roll:

Do tego chyba wszystkie zdjęcia robione z lampą błyskową [nie potrzebnie] przez co widać nie ładne odbłyski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm dziwne nic ci się nie podoba nie prosiłem o wypowiedz czy tobie się podoba tylko o kolor który bardzie by pasował. Co do kupna tla może i masz racje 30 zl ale tu bynajmniej mam satysfakcje ze sam zrobiłem i sam pomalowałem a co do atestu to przesz szybę i bez styczności z woda chyba rybą nic nie będzie, a cale akwa broni pogrywa. Pomalowane jest zwykła emulsja myślałem jeszcze aby pomalować lakierem bezbarwnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra dobra ;)

No to nie mówiąc że farba mi się nie podoba, delikatnie sugeruję że inna byłaby lepsza. Że tło zewnętrzne nie widziałem po zdjęciu - zwracam honor.

 

Jaka? Taka jaki naturalny kolor mają skały [bo tworząc te struktury chodziło o efekt skał?]. Można na czarno, ale chyba najwięcej taki wynalazków jest w kolorze szarym i to bardzo ładnie wygląda, ew można na w kolorze piaskowca.

 

Jak znajdę to tu Ci dam przykłady.

 

viewtopic.php?f=40&t=8483

http://www.sklep.ekert.pl/index.php?mai ... 70db5e7ebb

viewtopic.php?f=22&t=8313

http://akwapodlasie.org/viewtopic.php?t ... 56c59a5f9b <- bardzo fajne

viewtopic.php?f=22&t=7996

 

styropian i odpowiednio dobrana farba nie są niebezpieczne w kontakcie z wodą dla ryb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no do wew nie ma mowy pianka z woda i styropian dla rybek to chyba zły pomysł ze to wygląda jak kupa to sobie zdaje sprawę dlatego proszę was o dobór palety koloru, o szarym lub popielatym myślę lub nad takim pistacjowym ciemnym...Czarne nie będzie zbyt przytłaczające to akwarium ma 60cm. O piaskowcu nie myślałem w sumie bardzo fajny pomysł :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...